Jump to content
IGNORED

South Park


martinj

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Iskren da ti budem, do prije par godina sam jedva čekao svaki četvrtak da odgledam najnoviju epizodu, sad cijelu sezonu odgledam na dvaput ili triput, kad se sjetim. Mislim da su vrhunci bili dostignuti tamo negdje od treće, ili bolje rečeno četvrte sezone, do neke osme, devete, uz neke povremene bljeskove uglavnom kad se razmašu u više epizoda (Imaginationland, Nintendo Wii, Black Friday). Kad hoću da gledam ponovo, uglavnom puštam nešto iz prvih 8 sezona, ovo ostalo je... Smuti pa prospi. Samo fragmenti i po koja forica. 

Link to comment
  • 9 months later...

Vrhunska stvar, zaboravio sam na datum izlaska, danas mi izađe recenzija, odmah sam pogledao, u posljednje vrijeme su najbolji kad se razmašu na sat vremena :D

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Ova dva nova Post-Covid specijala su oooodlična, pravi old-school South Park, sa referencama na pop kulturu i kritikama današnjice, pandemije, kriptovaluta i puno drugih stvari.

 

Nije neki spojler, ali ajde da sakrijem da ne pokvarim nekome

 

Spoiler

Pandemiju navodno pobeđujemo za 30 godina, tad se odvija radnja epizode i svi klinci su odrasli, a svi matorci u staračkom domu, presmešno ih je gledati.

 

Link to comment
  • 4 weeks later...
16 hours ago, jms_uk said:


Nisam odavno gledao, je li Kenny jos ziv?


Sent from my iPhone using Tapatalk

po principu on/off, ali u ovoj novoj sezoni se pojavljuje.

 

in adr njuz, baš tanka epizoda. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...