Jump to content
IGNORED

South Park


martinj

Recommended Posts

Sacekacu jos nekoliko nedelja, malo mi jedna po jedna

I bolje, ova je izgleda dio nekog triptiha, ja sad se pojedoh što sam odgledao a tek počelo da se zakuvava, ko će dočekati sledeći četvrtak :D

Link to comment

Meni epizode do neke recimo 12. sezone (sa recimo vrhuncem oko tamo VII-IX) bezvremene, ove poslije "aktuelne" su mi slabije i nemaju isti replay value

Edited by James Marshall
Link to comment

Ma ima vrhunskih; pogotovo ovih iz više dijelova (Black Friday, Imaginationland) ali što reče FF, ima onih koje su baš ismijavanje trenutka, ono kad su potkačili neke repere itd. pa ih nešto nisam imao želju gledati ponovo.

Mada su meni drage i prvih 5-6 sezona i recimo epizode kad Kuvar ženi sukubu (a Kartmen mora da nosi naočare), Skot Tenorman, NAMBLA, zapravo neke od najdražih, i dan danas su pišanje od smijeha :D

Link to comment

I bolje, ova je izgleda dio nekog triptiha, ja sad se pojedoh što sam odgledao a tek počelo da se zakuvava, ko će dočekati sledeći četvrtak :D

Pa nije triptih, nego su promenili prošle sezone koncept u spojenu priču koja se razvija cele sezone.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...