Jump to content
IGNORED

South Park


martinj

Recommended Posts

Ali, kad je gledas kao celinu, ispada iznad proseka...
Tako je, ali nisu uspeli da održe tenziju koju su započeli u prvom delu. Svejedno, treći deo je bio idealan za kraj serije, ali to još nije na vidiku. Uz naravno, pitanjce: kako to da je Butters jedini preživeo nukeovanje? Dobro, i standardno pitanje: kako to da sve ove godien uopšte ne odrastaju? :D
Link to comment
Tako je, ali nisu uspeli da održe tenziju koju su započeli u prvom delu. Svejedno, treći deo je bio idealan za kraj serije, ali to još nije na vidiku. Uz naravno, pitanjce: kako to da je Butters jedini preživeo nukeovanje? Dobro, i standardno pitanje: kako to da sve ove godien uopšte ne odrastaju? :D
Nisi pratio... Butters je The Chosen One...
Link to comment

OK je. Al zar nije cela triologija u stvari najobicnija reciklaza starih ideja? Vec smo imali choosen kid i slican scenario borbe dobra&zla sa Kenijem? Menbearpig, woodland criterse, 1000 puta vidjano vijanje Kartmena i Kajla...Zao mi je sto je SPizgubio stari smek klinaca koji nemaju pojma o nekim osnovnim stvarima i da se plot nekada gradi oko toga. Poslednja takva epizoda je bila Marjorine.

Link to comment

Sinoć sam odgledao na OBN epizodu sa Al Gorom! Genijalno, jedna od najjačih epizoda ikada. Kako su volinu okrpili pa to je bilo nehumano. I odakle samo izvuku onakvu ludost kao što je ManBearPig. To samo ludom Treju Parkeru može da padne na pamet! Ne znam da li je epizoda iz novog ciklusa ali svedno mislim da nije mnogo bajata s obzirom da je cela priča oko čuvenog dobročinitelja i "čovekoljupca" Ala Gora ipak koliko-toliko novijeg datuma!1006thumbsup4algore2bb0.jpg

Edited by ducca
Link to comment
Sinoć sam odgledao na OBN epizodu sa Al Gorom! Genijalno, jedna od najjačih epizoda ikada. Kako su volinu okrpili pa to je bilo nehumano. I odakle samo izvuku onakvu ludost kao što je ManBearPig. To samo ludom Treju Parkeru može da padne na pamet! Ne znam da li je epizoda iz novog ciklusa ali svedno mislim da nije mnogo bajata s obzirom da je cela priča oko čuvenog dobročinitelja i "čovekoljupca" Ala Gora ipak koliko-toliko novijeg datuma!
To je od pre nobela!!Za posle nobela pogledaj triologiju!!
Link to comment

Toliko skidam serija da ne znam gde ću da uglavim i ovu trilogiju ali skinuću celu sezonu kad tad! Skoro sam ušao u čari flat tarife i sad sam nezasit, sve bih odjednom i skinuo i gledao. Valjda će me ta manija proći za koji mesec:) Hvala za dojavu!

Edited by ducca
Link to comment

Trilogija ima svojih momenata, ali moglo je sve komotno da se spakuje u 1 epizodu. Ajde 2, tu je i Kartmenova opklada...Ali 3 je previse da bi se reklo da su teroristi u masti, i da je isus izmisljen lik

Link to comment
  • 3 months later...

XII serijal počinje danas!Da se malo spremi termin...

The twelfth season will begin airing on March 12, 2008.
Ovo "malo" zabrinjava.
The show is contracted to produce new episodes through a fifteenth season, until late 2011.[2]
jedan od boljih sajtova SP scriptoryum
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...