Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Obisli smo mi prosle godine ovaj zamak kad smo isli u Bijeljinu. Uzivo izgleda jos velelepnije. Inace pored njega se gradi i prilicno veliko vestacko jezero. 

 

Ja sam ZA. Ako sirotinji nije dovoljan razlog da prestane da daje pare crkvi ovakvo zdanje za vladiku pedofila onda i zasluzuje da se kacavenda pisa po njima sa svog balkona. 

Link to comment
28 minutes ago, Shan Jan said:

Ja sam ZA. Ako sirotinji nije dovoljan razlog da prestane da daje pare crkvi ovakvo zdanje za vladiku pedofila onda i zasluzuje da se kacavenda pisa po njima sa svog balkona. 

 

 

Suština. To je to

Link to comment
14 minutes ago, Filozof manijak said:

 

 

Suština. To je to

 

E nije nikakva sustina i nije to. Nervira me kako se svi komentari na kraju svedu na taj plitki lazni Schadenfreude. Kao, mi smo iznad toga, ko jebe stoku. A mi takodje zivimo u istom tom svetu koji kroje takvi likovi, oni uticu i na nas i to je problem koji ne resava cinjenica sto postoje neki prosti mucenici gori od nas. Ista stvar i za antivakserstvo i naprednjastvo. Ne zivimo mi na mesecu pa kao odatle posmatramo teleskopom, nego sva ta sranja uticu i na nas.

Link to comment

pa ja ne zivim na mesecu, ali ako pomenem chesritog vladiku mnogom verujucem, bojim se da cu dobiti objashnjenje u kom su oni super, a ja nisam. tako da neka...

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...