Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

On 23. 12. 2008. at 23:09, ObiW said:
Miralem said:
koj ce nam moj sajentolozi, church of elvis, jehovini svedoci, raznorazni satanisti*? mislis da ce ikome doneti ista dobro, sem gazdama?

Donece dobro celom drustvu, jer ce drmnuti SPC iz ucmalosti. SPC je jedna od glavnih smetnji napretku srpskog drustva jer ne priznaje skoro nista sto se dogodilo u poslednjih 200 godina u savremenom drustvu. Ne priznaje hriscanske frakcije nastale iz protestantske crkve, kapitalizam i savremena demokratija im nikako nisu po volji, crkveni kalendar se zaglavio u XVI veku... cudi me da su uopste saznali da je zemlja okrugla. Ne vidim da ce ih iko naterati da se reformisu ako Srbija nastavi da ih tetosi kao glavnog bosa u verskom kartelu.

 

 

 

Evo jedan post iz 2008, lepo je ostario.

Link to comment
5 hours ago, Filozof manijak said:

Pozovi tog svećenika na PPP, extra bi se uklopio :D

Ne bi

 

ljudi ovde imaju moral

a pritom su uglavnom i obrazovani.

 

ovaj dripac je em neobrazovana stoka em je u svom postu pokazao kakav je idiot. Zalud mu crkveni website na kom promovise svoju sektu i titula u crkvi

Edited by NevenMan
Link to comment
49 minutes ago, NevenMan said:

Ne bi

 

ljudi ovde imaju moral

a pritom su uglavnom i obrazovani.

 

ovaj dripac je em neobrazovana stoka em je u svom postu pokazao kakav je idiot. Zalud mu crkveni website na kom promovise svoju sektu i titula u crkvi

+1

 

Imali smo ovde sveštanika, ne znam da li se @Filozof manijak seća toga i da li je u to vreme pisao, ali ,nije se po oca ALefa najbolje završilo bivstvovanje ovde...

Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

To je bilo pre mojega vakta.

 

Fan Fact, Vasudeva mu je zbog širenja zilotizma, pretio da će da se žali SPC na njegovo ponašanje :)

 

A onda je počeo da dovlači i sledbenike, bilo ludo i nezaboravno vreme :)

 

evo teme sa briiljiantnim delovima oca Alefa, u ovoj inkarnaciji DreamTheatre...

 

 

Edited by radisa
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...