Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

Dezinformator mi je bio odlican pre 3-4 godine. Kasnije se malo razvodnjao kvalitet, ali je imalo i dalje dobrih delova i umeo je da obradjuje dobre teme. Fajront republika mi nije nesto, narocito mi se ne svidja jer likovi(klitorici, mamlaz) se nekako ne uklapaju u koncept i dosadjuju sa vremenom. Takodje, gosti do sada nisu bili narocito zanimljivi iako je Kesic pokazao da ume fino da prilagodi emisiju gostu. Ona u kojoj je Rasa Popov bio gost je bila dobra, recimo.

Edited by Joe D
Link to comment

slazem se da nije svaka epizoda ni dezinformatora a ni fajront republike uvek bila zanimljiva, ali ajde bilo ko od vas neka proba da smisli 2 minuta emisije a da bude zanimljivo i smesno. a on je svake nedelje imao brdo dobrih fora, a ima i dalje.

Link to comment

cackalice, me likes you! volim sto se tako pogadjas zbog nekog drugog, ali nemam previse vremena da radim s tobom kako bismo post ucinili prihvatljivim za odrasle osobe. pliz se koncentrisi.

Link to comment

MayDay jel ovo neka sifrovana poruka? ja da se koncentrisem a svi pisete tako konfuzno da verovatno ni sami ne znate sta ste hteli da kazete. . . a kad bi vas razumeo, mozda bi vam i rekao da ste u pravu, ko zna.

Link to comment
MayDay jel ovo neka sifrovana poruka? ja da se koncentrisem a svi pisete tako konfuzno da verovatno ni sami ne znate sta ste hteli da kazete. . . a kad bi vas razumeo, mozda bi vam i rekao da ste u pravu, ko zna.
Korisnica Mejdej:Gospodine Čačkalica, Vi mi se dopadate!Volim što se tako potresate zbog nekog drugog. Nažalost, zbog obaveza prema svojim studentima, nemam previše vremena da radim sa Vama kako bismo Vaš stil komunikacije učinili prihvatljivim ostalim korisnicima. Stoga Vas najljubaznije molim, dajte se skoncetrirati.
Link to comment

e a bas sam hteo da napisem kako sam do sada jedino u potpunosti razumeo svaki aligatorov post.a sto se tice mog stila, tesko da ce se nesto menjati, mogu eventualno neki smajli da dodam ponekad. recimo ovaj :) ili ovaj :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...