Jump to content
IGNORED

Love at first sight


voja i

Recommended Posts

vako:

[vimeo]21338926[/vimeo]

EDIT. Ovaj tvoj mezimac Kruela ovde kod mene moze lakse da se nadje od mog mezimca iznad. Sad vidim jednog lepotana iz 1969, svega 98k dolara traze. Sta je to...34152227.jpg

Edited by Indy
Link to comment
vako:
[vimeo]21338926[/vimeo]

EDIT. Ovaj tvoj mezimac Kruela ovde kod mene moze lakse da se nadje od mog mezimca iznad. Sad vidim jednog lepotana iz 1969, svega 98k dolara traze. Sta je to...34152227.jpg

da, ima da ih se nadje jos uvek. a cena... ko ima, ne treba da stedi (ima i skupljih komada). auto je zaista umetnicko delo celovito gledano. i za voznju je, naravno, sto me navodi da hejtujem kolekcionare koji ih kupe i cuvaju u garazi, da bi ih koju godinu kasnije zavalili za 20-30% vise <_<auto je da se vozi, a zena da joj se kupi jaguar! -_-onaj video kad gledam, krenu mi suze, bez zajebancije. savrsen je, jos u onoj boji... :mellow:
Link to comment

za utehu bih primila na poklon i ovog:n7z7p.jpgjedina alfa (romeo spider) koja mi se dopada. a one koji su uradili i odobri rimejk bih oterala na robiju :fashisto:umesto da prave replike...:bee:fu5fsy.jpginteresantno je da su umetnicka dela starih majstora pretezno prezivela u crvenoj, beloj i crnoj boji, valjda je njih najvise i bilo svojevremeno.

Edited by Cruella De Ville
Link to comment
vozio ga je miso kovac sredinom sedamdesetih.
I Olja Ivanjicki, prema onome sto je rekao Pontijak (forumski) - da je ovo sa moje stare fotke njen primerak (negde na Kosancicevom vencu).5714843579_954b117e5e_z_d.jpgSM je super, medjutim sanse su 0 da se to nadje ovde. A ja sam se ozbiljno nalozio da glumim Delona pod stare dane.
Link to comment
Haha, morace da mi progleda kroz prste posto imam fetis na ajkulu/zabu od negde 12-te godine. (I to sam se u nj. zaljubio bas u Boki Kotorskoj, od svih mesta).Nisam to nikad vozio, btw.
nice try. mozda i uspe.
Link to comment

Pa, moram malo. (Al' istina je, moze morgana da proveri, i danas verujem da neki tamo u onom mestu gde je bilo puno kasarni znaju ko je "Dejan Francuz"... ciji je cale jednog leta doterao svemirski brod zlatne boje, Citroen DS23 Pallas injection electronique automatique :wub: hbt, nikad necu zaboraviti tu lozevinu)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...