Jump to content
IGNORED

Love at first sight


voja i

Recommended Posts

Ako projekat uključuje i prokolicu za Zodiac Pro 15 sa Yamahom 40 pozadi računaj da je deal postignut.
partnerstvo je dvosmerni proces - odustacu od Smederevca ako pristajes da zaodijak slazemo na krov. Jamaha je skroz fine ...a pazi kad sam danas hteo da ti napisem da bi na korpu mogao da stane moj ceo smederevac i da zamislis tek tu konstrukciju. neverovatno, koji smo krizeri :D
Link to comment

ima u mojoj ulici tip koji popravlja samo terence, i to ne nasminkane, nego bas terence. vozi pinz gauera, koga je ofarbao u neku zlatkastu boju :) ako nekom treba neki kontakt, mogu da ga pitam...

Link to comment

mi smo u bataljonu od terenaca pored Puhova, imali i Pinceve, 110tke i 150tke... bile su neke vezbe prepada na vozilo, kao i obezbedjenja u vozilu, pa onda gistro napadi...s fronta, s bokova, pa jurnjave...kakva su to ludila bila kad napaljeni volovi krenu da iskacu iz pinca u pokretu, pod paljbom manevaraca, dimnim i sok bombama. ...jes da se pola cete ispovredjivalo ali je to bila jedna od najludjih stvari koje smo radili u vojsci...inace mi je najbolja masina ta 110tka. zver koja potpisuje, vuce kao raga i skoro da ne moze da se prevrne... letos sam video najbolju nadogranju tog kamiona ever - na Bracu su na plazi parkirali crnu Red Bull-ovu 110tku koja ima hidraulicni sistem koji se podize na prikolici i pravi dj pult...4 zvucnika se zarolaju iznutra prema spolja na nosecim stubovima i naprave prostor za dj-a. poklopac je tada krov, tj nastresnica. agregat pumpa i ono samo bije...a moze da dodje gdegod. vrh masina!edit: wind kiting je bio u pitanju, medjunarodno takmicenje. mi smo ronili u blizini, u sklopu neke ekoloske akcije ciscenja dna... masina je kao stvorena za partije na nedostupnim terenima

Edited by Vasilij Zajcev
Link to comment
  • 1 month later...

secam se da je poznat bio problem s rdjom i elektronikom.ipak i toga da je cale bio odusevljen i u prvih 6 meseci nabudzio 80k na satu. cak je i u moskvu isao alfom :Dprodao je '92.

Link to comment
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...