Jump to content
IGNORED

Sauna


MrX

Recommended Posts

Uplatio sam po nekoj super akciji 3 meseca u Welnes centru u Narodnog fronta. Imaju teretanu i bazen sa djakuzijem i tursku i finsku saunau.Sve mini, ali dovoljno. Jedino da je bazen malo veci. Imaju preciznu satnicu kad je kolika guzva. Bio sam  prvi put u nedelju od 2 do 4, maltene nikog nije bilo. A rade od 7 do 23. Svakao cu gadjati radne dane od 12 do 15h, tada pise da je prazno.

 

Sve mi odgovara, i lokacija izmedju posla i kuce i nemanje guzve i smesna cena od 100e za 3 meseca neogranicenog koriscenja. I jos platio preko firme. Hvala im :)

 

Trudicu se da sto cesce idem. 

Edited by Timmy
Link to comment
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • I*m with the pilots

    8

  • Allegra

    7

  • mustang

    7

  • rajka

    6

  • 2 years later...

Evo ovde da pitam. U apartmanu imam malu saunu pa hocu da probam e sad nikad nisam bio niti imam pojma sta i kako. Citao sam ovu temu pa vidim da se ide po tri intervala a hladna voda izmedju jel sam dobro ukapirao? Kad je ukljucim ona je podesena na 90c jel da udjem odmah ili da cekam da se prvo ugreje? Ima i ono kamenje da se poliva zbog vlaznosti dal ti valja?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

treba da ima termometar neki koji pokazuje unutrašnju tempreaturu. nisi žaba, čekaj da se ugreje

 

najtopliji savet, ne preteruj, vidi kako ćeš da reaguješ. iz ličnog iskustva ti pričam, ja sam prvi put preterao pa sam fasovao nešto tipa sunčanice. bacao pegle dva dana, a glava mi pucala. jedino mi prijalo da ležim u mračnoj sobi, i pijem ladnu vodu

 

jedna tura saune, i jedno tuširanje ladnom vodom je sasvim dovoljno za početak. podnošljivije je sa suhim vazduhom, ne preteruj sa dolivanjem vode

 

 

Link to comment
treba da ima termometar neki koji pokazuje unutrašnju tempreaturu. nisi žaba, čekaj da se ugreje
 
najtopliji savet, ne preteruj, vidi kako ćeš da reaguješ. iz ličnog iskustva ti pričam, ja sam prvi put preterao pa sam fasovao nešto tipa sunčanice. bacao pegle dva dana, a glava mi pucala. jedino mi prijalo da ležim u mračnoj sobi, i pijem ladnu vodu
 
jedna tura saune, i jedno tuširanje ladnom vodom je sasvim dovoljno za početak. podnošljivije je sa suhim vazduhom, ne preteruj sa dolivanjem vode
 
 
Hvala onda nek bude samo jednom.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

5-10 min unutra max, uz jedno tusiranje hladnom  vodom izmedju.

Nikako ne preteruj, ne lozi paru previše....i opusti se i uzivaj 

 

Ako imas problema sa pritiskom, bolje iskuliraj saunu

Link to comment

E jeste tetke..

 

Tri boravka..svaki put malo duze..kreni od 5 minuta i neka poslednje bude 10. 

Ladan tus izmedju i posle. Ne tuci je preko 70-80 strpeni kao pocetnik.

 

Inace..brijanje posle saune je mama svih dozivljaja, mosh se kasikom obrijati.

Link to comment
E jeste tetke..
 
Tri boravka..svaki put malo duze..kreni od 5 minuta i neka poslednje bude 10. 
Ladan tus izmedju i posle. Ne tuci je preko 70-80 strpeni kao pocetnik.
 
Inace..brijanje posle saune je mama svih dozivljaja, mosh se kasikom obrijati.
e jest, pa da skine i kozu ako nov žilet

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...