Jump to content
IGNORED

Sauna


MrX

Recommended Posts

ja mislim da hoce za 3 dana. a oce, razbice ti cvorice. moja prijateljica ide upravo zbog njih...mozes i nesto za bolove da popijes posle....i dosta tecnosti rokaj..

Edited by mustang
Link to comment
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • I*m with the pilots

    8

  • Allegra

    7

  • mustang

    7

  • rajka

    6

Da razbijem ove čvoriće pred put i da se razmrdam, hoće li bol da prođe za 3 dana?

Stavi neke dobre i tople obloge na ta mesta posle, to bi zapravo trebalo i valjan maser posle da uradi.

Meni je to bio deo terapije kada se opako ukocih pre nekoliko godina, blickrig nemojte vise masaza u trajanju od svega 10tak minuta i onda 20tak minuta lezanja sa tim vrucim oblogama posle. (Nisam se setila da pitam coveka sta je koristio posto je obloga bila jednako vruca sve vreme, verovatno neko semenje koje je zagrejao u rerni ili tako nesto) Odradilo posao kako treba.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 7 months later...

posle 3 meseca ponovo bila u sauni...lose jako lose...u steam sauni nisam duze od 5-10 minuta a u bazenu sa ledom ni pola minute...i tako 3x

 

vise je bila detoksikacija nego opustanje. plus lose spavala i budila se svaki cas.

Link to comment

u steam sauni ladno odspavam 20tak minuta ili radim neke vezbe a prst pred sobom ne vidim (sad nisam u kondiciji verovatno sto duze vreme nisam bila, sto nikotin i alkohol isparavaju iz mene)...ali zato u suvoj sauni maksimum mi je 5 min. a tu naletim na koreanke kako dremaju. ima tu i psihe ali i treninga

Edited by mustang
Link to comment

par puta sam bio u sani, ali svidelo mi se kako to rade finci u kombinaciji sa kupanjem u baltiku ili nekom jezeru, a njih imaju na hiljade.

 

SAK_6348.jpg

 

 

SAK_6350.jpg

 

slicna prica je i sa rusima (mislim na saune na bajkalu ili tako nekim zivopisnijim predelima, ne po gradovima) mada ja budala nisam bio, a mogao sam.

 

 

Link to comment

Bas ste slabici.

 

Ja idem u intervalima 15-20 minuta, pa protrcavanje kroz bazen sa ledenom vodom ili bacanje u sneg ako je moguce (jedan od boljih osecaja u zivotu), pa 10 minuta, pa voda/sneg, pa jos 5-10 minuta i opet voda/sneg. Pre popijem dve case vode, izmedju i na kraju takodje pijem.

 

Jednom sam bila i na sauna yogi. 50 minuta yoge na oko 65 stepeni. Ne znam da li bih ponovila.

Link to comment

gde iznadje ova tri manekena banecare?! oooo lepih ledja majko mila :D ma nek i nosic zapusava :lolol:

 

 

 

super su te fotke sto odrazavaju raspolozenje :)

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...