Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Jebem li ga, ja sam se pre x godina nacekao prave verzije (sve tamo do januara) i od tad ga kupujem redovno zadnjih 5-6 godina kao moj vid otplate duga drustvu za sve one terabajte koje sam skidao na crno.

 

Elem™ dve velike promene su vezano za treninge (toliko zamorno da sam odmah prebacio na assist.m. ) i taktiku gde imas podesavanja za igru kad imas posed, kad nemas posed i u tranzitu. Od ostalih stvari frustrira transfer politika kada sam ja u pitanju i kada su drugi klubovi u pitanju (Pulisic u Cheslki za 34mil £ a ja platim De Lighta 10mil vise zato sto mu u tom trenutku 3 top kluba ponudi manje!!!). Za spiceve je potrebno 4,5 zicera da bi dali gol, mada za stizanje rezultat moze se centrirati i na Felainija :D .

 

Govorimo na malom uzorku, za 7 dana sam stigao tek do polovine septembra :dry:

Link to comment

U prvom kolu u finisu tucem Liverpul u gostima 2:1, a onda 3 kola bez pobede Votford, Brajton, Barnli 3 iksa uz dominaciju u napadu bez realizacije istih. Sreca te je ponedeljak neradan dan :D

Link to comment

Posle pocetnog tavorenja na sredini tabele useldila je dobra jesen krunisana nadrealnim decembrom u kom sam tukao Real i uzeo prvo mesto u grupi, izbacio Chelski iz Liga Kupa i nalupao prvoplasirani Liverpul na Murinjov fazon sa uvodjenjem Felainija (1 asist) par minuta pred kraj i trpanjem na Target Man.

Jedine 2 kupovine rade kao svajcarski sat De Ligt - Milenkovic.

 

qF0KCHs.jpg

Link to comment

Koja formacija? 

 

Ja uzeo Slobodu iz Uzica :D

 

Da me pitaš zašto, ne znam. 

 

Flertujem sa 442 / 41221 I probao sa 532. 

 

Imam previše krila a bekova nigde pa je i free agent list tragičan. Jer para nema. 

Link to comment

Fino.. 

 

Ja zongliram I dalje sa 442(kuća) i 4-1-2-2-1(strana) 

 

Trenutno drugi sa Slobodom, posle krajnje neugodnog poraza u prvom kolu od Trayala 0-3 kod kuće, već sam se video kako brišem igru u maniru @189-

 

Promenio dva Centralna branica, spustio dosta liniju jer su me prebacivali konstantno. 

 

Usledio je niz od pet pobeda, mahom dajem golove iz prekida i centrisa na target mena al nije me sramota. Samo bodovi!!! 

 

Na free agent uzeo poznatog Finca laurija Della vallea :))) dobar je u sistemu sa dva napadača kao support. :)

 

Regen klinac od 17 mi igra aml svaki trening report ima 9.5+ a drugo krilo je najbolji igrač lige atm.. 

 

Javljam se na pola sezone. :)

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Prva sezona gotova, ocekivano sam ispunio Top4, osvojen FA kup i 1/4 finale LS, ali takav bedak me je obuzeo i posle 0:3 na WHL i posle 4:1 na OT. Lagano sam mogao proci u poufinale.

 

Esli Jang u timu sezone, covek pokidao. U januaru pedala Lindelofu i Ereri (kao i prolsi FM a mozda cak i pretprosli). Spremni za prodaju Felaini, Roho i mozda neko iz odbrane tipa Dzonsa ili Smolinga, S.Romero uvaljen PSG za 9milki £. Dovedeni Brant i SMS, a ovaj drugi vise iz besa sto me je kulirao na FM18.


Udarnicki u nove pobede!!!

 

Iryky03.jpg

 

 

Re9q1nZ.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...