Jump to content
IGNORED

šah je šah


Quizmaster

Recommended Posts

steta sto na live games prenose samo prve table... imaju neki prenos u kome boje poteze: optimal, suboptimal, weak. ne znam kako to rade... bojkovic igra neki ludi karo-kan belima, dobro stoji.

Link to comment

Sigurno imaju neki engine za pracenje partija. Daju i glavnu mogucu varijantu. Po tom programu, Bojkovic stoji neznatno bolje (+0.2). Mislim da bi to po klasicnoj notaciji bilo =Meni ovo izgleda kao jasno bolje za belu. Ili koriste nekog Crafty-ja, ili ja ne znam bas nista :D

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Sigurno imaju neki engine za pracenje partija. Daju i glavnu mogucu varijantu. Po tom programu, Bojkovic stoji neznatno bolje (+0.2). Mislim da bi to po klasicnoj notaciji bilo =Meni ovo izgleda kao jasno bolje za belu. Ili koriste nekog Crafty-ja, ili ja ne znam bas nista :D
Hudini 2.0
Link to comment
Jebemligahttp://ssdf.bosjo.net/long.txtIma l' to da se nabavi negde?
1.5 je džabe.
На вопрос «Если бы Вы должны были выбрать одного игрока представлять планету Земля в шахматном матче против инопланетян, то кто это был бы из действующих шахматистов?» гроссмейстер Пётр Свидлер, 6-кратный чемпион России, ответил коротко: «Houdini»[4].
Šta reći kad ga Svidler reklamira :D
Link to comment
Dal to uopste moze da sljaka na onom mom resou
Meni Hudini 1.5ane radi kako treba, ja furam Rybku4.1 skinutu sa neta.Baguje do besvesti ali je jači od Rybke4.Mada ja sam amater po svakom pitanju što se šaha tiče... Edited by Utvara
Link to comment
zasto, o zasto svaki drugi sahovski softver mora da ima deep. dno.
?Kakvo dno, nije mi jasno šta pričaš. Deep verzija radi 30-40% brže na multi-core mašinama, kao i ostali softver pisan za multi-core. Koliko se ja u to razumem.
Link to comment

izraz 'deep' ne znaci multiprocesorska implementacija nigde osim u sahu, gde su svi potrcali da se zovu slicno kao ibm-ovi deep thought i deep blue, sto je prilicno neinventivno i glupo, a i multi-procesorski racunari na kojima igraju ovi deep programi nemaju veze sa ibm-ovom arhitekturom.

Link to comment
izraz 'deep' ne znaci multiprocesorska implementacija nigde osim u sahu, gde su svi potrcali da se zovu slicno kao ibm-ovi deep thought i deep blue, sto je prilicno neinventivno i glupo, a i multi-procesorski racunari na kojima igraju ovi deep programi nemaju veze sa ibm-ovom arhitekturom.
:D A kako bi ih ti nazvala? "Multiprocesorska implementacija"? I kakve veze ima što nemaju veze sa IBMovom arhitekturom iz 1995? Deep je vrlo jednostavan buzzword. Edited by Utvara
Link to comment

pa ne znam... fritz lang bi bilo seksije nego fritz deep :P super partija kod natase, stoji bolje, rekla bih. poceli su prenosi i ostalih tabli. drljevic gubi, ni celjuskina nema bas dobru poziciju.lupam za drljevic, otvorila sa pogresnu partiju.

Edited by paculla
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...