Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

Sta vam je s tim H&M, oni su malo kao ona nesreca u Srpskih vladara, kako se zove...Ono bre italijansko . vno...Ne kazem, nosim njihove stvari (wash and go :rolleyes: ) ali globalni H&M vodic :huh:.Inace, Madonina kolekcija je vizuelno bila super, i da, raspadala se posle pranja.Evo, dok smo u kategoriji :rolleyes: : sestre Kruz za Mango, nije bas poslednja vest, ali su mi super. Evo jedne odvratne slikeI opet, opet pitanje: zasto se u Srbiji vesti prepricavaju sa mesecim zakasnjenja (ovo je, koliko vidim, pre par nedelja pisalo u novinama)?

Link to comment

sa izlozbe modnog dizajna u danish design centru u kopenhagenu.nisam sigurna cije ovo bese, mislim da je inwear al mozda i nije.p1110443hd4.jpgp1110444mf4.jpgp1110445rs1.jpgp1110446bz8.jpgedit. jeste, www.inwear.com

Edited by Leia
Link to comment

mali malopredjasnji fotopis iz Luxembourg-a, suncano je, prilicno pa se sadrzaj izloga ne vidi najbolje Ovo o suncanom vremenu tek da vam bude lakse u depresivnom Beogradu :DDSC02193.jpg belgijski i engleski kreatoriDSC02194.jpg naravno Kokai, Francuska je blizu :)DSC02195.jpg Gerard Darel.. ne toliko poznat van Francuske, muza mu je Charlotte Gainsbourg, taj babatechno stil, zna da bude simpaticno i originalno u toj svojoj francuskoj idi-mi-dodji mi nacinu downstatement-aDSC02196.jpg alternativno i klasicno vrata do vrata. Max Mara je za ovaj grad marka sredovecnih 55+ zena. Vlasnici prodavnice biraju iz kolekcije ono sto ce da se svidi njihovim klijenticama tako da se izbor koji predstavljaju potpuno razlikuje od Max Mara prodavnica u Londonu ili Milanu (na primer)DSC02199.jpg bez nje se ne moze, naravno :DDSC02198.jpg Promod vrlo simpaticna high street Etam/Pimkie/...tipa prodavnica, cini mi se da je malko kvalitetnija nego nabrojani

Link to comment

Sta je Loft? Nekako mi zanimljivo izgleda :)Promod gotivim, bas sam skoro kupila dzemper haljinu (crno - braon, na poprecne pruge - rekao bi covek nemoguca kombinacija, ali izgleda super), kao i Kookai, ali je van Francuske, po mom misljenju, skuplji nego sto zavredjuje (bgd da ne pominjem, mislim da nisam zasla u doticni butik 2.5 puta)

Link to comment
Sta je Loft? Nekako mi zanimljivo izgleda :)Promod gotivim, bas sam skoro kupila dzemper haljinu (crno - braon, na poprecne pruge - rekao bi covek nemoguca kombinacija, ali izgleda super), kao i Kookai, ali je van Francuske, po mom misljenju, skuplji nego sto zavredjuje (bgd da ne pominjem, mislim da nisam zasla u doticni butik 2.5 puta)
LOFT je samo ime prodavnice a unutra roba belgiskih firmi Mer de Nord, One Step cipele..., mladi kreatori uglavnom, obecavam detaljno slikanje posle podne.nego, ako obratite paznju na svakom drugom izlogu je beli papir - traze se prodavacice. i jos sam pokusala da slikam izloge gde papira nema, ali nekad stave na svaki izlog, pa se ne moze izbeci...a evo je moja ljubimica - Celine:DSC02201.jpge, sad tu pored, odmah i Hermes... sad, ili ga volis ili ga mrzis... jeste dobro, lepo... da li mora da bude toliko skupo?DSC02202.jpg
Link to comment

Neko pomenuo Celine :) Moj veliki :wub: doduse platonski, sto me nije sprecilo da u pravilnim vremenskim razmacima obilazim ovaj mracni predmet zelja:Slika048.jpgbaxuzi morali da zalepe cetvorocifrenu cenu <_< ('ajde sto nisam imala ni za trocifrenu :lol: )Elem, moram ovde da udenem, mnogo mi se svidja kad nesto renoviraju pa naprave:Slika049.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...