Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
9 hours ago, I*m with the pilots said:

Velicina decijih rukavica u online prodavnici:

4-6 godina

8-10 godina
12-14 godina
w t f ? Kako ovo razumeti? Sta je za 7 godina?

To se  skupi od pranja. Nemam rukavice da mi nisu male u prstima, sve kratko

Link to comment
4 hours ago, Sandradjer said:

To se  skupi od pranja. Nemam rukavice da mi nisu male u prstima, sve kratko

 

Ovo su one kao skijaške i nemaju prste, samo palac je izdvojen. Iz mog iskustva te ostanu kakve su i bile, to se pere na 30-40 stepeni.

Link to comment
6 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Ovo su one kao skijaške i nemaju prste, samo palac je izdvojen. Iz mog iskustva te ostanu kakve su i bile, to se pere na 30-40 stepeni.

Stvarn su glupi brojevi. Za te takve je bitna ii velicina sake, treba progurati ruku, a opet da ne budu prevelike i spadaju 

Link to comment
46 minutes ago, Sandradjer said:

Stvarn su glupi brojevi. Za te takve je bitna ii velicina sake, treba progurati ruku, a opet da ne budu prevelike i spadaju 

 

Blesavo skroz, ali mozda samo i lose stoji na sajtu. Svakako sam odustala od ideje, nije mi bilo hitno za ovu sezonu, nego vise kad sam vec nesto narucivala da i ovo ubacim pride.

Link to comment
  • 1 month later...

Nedavno je na temi o Nemačkoj pominjana ekipa DE prevoz, pa bih samo da ih pohvalim - sve rade kako je dogovoreno, čak su i platili nešto umesto mene, iako ne bi trebalo da plaćaju te troškove (drugar naručio nešto iz Engleske, pa je trebalo da se plati PDV prilikom isporuke, a pravilo ovih ljudi je da se sve plati prilikom narudžbine), pa sam im to naravno refundirao kada sam preuzimao pakete.

 

Zbogom, srpska carino, na kurac te nabijem.

Link to comment

https://deprevoz.com/

 

Ukratko - javiš im se i daju ti podatke za naručivanje. Sve iz EU država naručuješ na adresu koju ti daju i sam plaćaš, oni samo dovoze. Cena usluge je 5e po kilogramu, a najmanje 20 evra. Dakle, ako je težina tvojih paketa između 1gr i 4kg, plaćaš 20 evra, a ako je veća od toga, plaćaš po kg. Datume polazaka objavljuju na sajtu, stvari treba da stignu najkasnije zaključno sa danom koji prethodi danu polaska. Preuzimanje je na teretnom parkingu Rode kod Airport Cityja, dan ranije najave kada tačno.

 

Poslednji put kad sam preuzimao svoje pakete, ljudima su isporučivali razne kabaste kutije, ali mislim da ipak unapred treba da se proveri da li ima mesta da dovezu nešto što je većih dimenzija.

 

Jedini trošak isporuke je to što se plaća njima, nema domaće carine i PDV-a.

  • Hvala 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...