Jump to content
IGNORED

Kako su vam roditelji preživeli odlazak


Viloticka

Recommended Posts

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    14

  • Viloticka

    14

  • cyberwor/L/d

    14

  • uros_s78

    13

90-их су људи одлазили да сачувају живу главу. Они који би сада одлазили су обични готовани.
Ovo zrnce mudrosti deci u skolama da se cita, od prvog razreda, da im ne padne na pamet da odu negde, vec da se mnoze na vekovnim ognjistima. :ph34r:
Link to comment
90-их су људи одлазили да сачувају живу главу. Они који би сада одлазили су обични готовани.
Jeste, jer, svi znamo, ovde samo treba nogom kročiti i odmah si milioner.
Link to comment
Pa sad ljudi mogu da se gledaju bukvalno svakodnevno preko skypea.
Moji roditelji tek od pre sest meseci imaju mogucnost ISDN-a. Josh chekaju. Anywau ne pricamo o sad sad, Mr Jones, vec o onomad... wink.gif
Link to comment
Jeste, jer, svi znamo, ovde samo treba nogom kročiti i odmah si milioner.
Јесте и као што такође сви знамо и тамо треба само ногом крочити и одмах си милионер.
Link to comment
moja mama, kad joj saopstih da sam definitvno odlucila da odem, rece sa izrazom olaksanja na licu: "o hvala bogu dete! idi, bar se ti spasi kad mozes!"nisam trazila njenu potvrdu, ali drago mi je bilo da su nam se misljenja poklapala...
meni to rekao pop- poznanik :)
Link to comment
Nekako vec vidim kako svi ti navedeni drugovi i drugarice uzurbano prelistavaju oglase u potrazi za novim prebivalistima na juznoj hemisferi, preferably negde oko rta Horn...
ja vec bio na intervjuu u durbanu wink.gif Edited by Billy Parsons
Link to comment
meni to rekao pop- poznanik :)
Mom caletu je to rekao njegov whiskey-buddy (imenom Raka Kontic, tada savezni premijer... "neka ide dete dok moze", tim recima). Edited by Indy
Link to comment

sto se tih pupcanih vrpci tice, nema sta da se negiraju, postoje ili ne. drugim recima, postoje razlicite vrste vezanosti za roditelje. nisu sve po fazonu "oh mamice, tatice, cerkice"...pa slede suze..niti znaci da su takve vezanosti jace i iskrenije.a to sto je meni moja majka razumno rekla "super, idi, s'a ces ovde" ja ne dozivljavam kao njenu bezosecajnost. naprotiv, mislim da mi zeli dobro i cenim to sto ne udara u neku patetiku.a Larko valjda pomenuo ono kad je video da mu se otac promenio, ostareo, osedeo... naravno ne bi bio razlog koji bi me nagnao da se vratim, ali svakako nije prijatno.o tome nisam nikad razmisljala. (mama mi je ista kad god je vidim; nisam sujeverna ali da ne baksuziram). svaki put kad me vidi, obavezno pitanje je da li mislim da se ugojila :rolleyes:...no, malo se pribojevam sta ce biti kad predje 65-tu ( a relativno je blizu) i prestane da radi, jer je blagi vrkoholik (sa srpske tacke gledista)...no otom potom.

Link to comment
Roditelj je neko ko ima tvoje potpuno poverenje, kome je tvoje dobro kodom zapisano. Roditelj ti nece uciniti nazao.
hm. razmisli samo od koga si zapravo prvo (pa onda nanovo i nanovo) cula i naucila ovo. wink.gif to apslolutno poverenje je cesto nista drugo nego idealna podloga za emotional blackmail.ne znam koliko si inace podlozna ucenama tog tipa, ali je svakako najteze izaci na kraj najpre sa cinjenicom da neko kome verujes beskrajno zapravo manipulise tvojim osecanjima.kad prestanes da preispitujes svoju nametnutu krivicu sto zivis svoj a ne majcin zivot,sve postaje mnogo lakse.njeno zvocanje ce ti onako.. na jedno uvo uci a na drugo izaci. believe you me :)
Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...