Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

12 hours ago, goofs said:

Taj CF burpi podrazumeva spustanje grudiju do poda, znaci ima neka vrsta poluskleka. I onda ustajanje i obicno najsitniji skokić u istoriji sportova.

 

krosfit ima svoju verziju svega. nikad nisam videla ovakve legionare s leganjem na pod i sirenjem ruku u krst. mozda se zato zove cross fit :D

 

Link to comment

ovo s leganjem i ja vidim prvi put. 

 

kod nas je legionar samo spuštanje ruku, izbacivanje nogu nazad u poziciju za sklek i sve to unazad. imaš i legionar sa sklekom, a verovatno i legionar sa sklekom i skokom. 

 

a najbolji deo priloga je kad ovaj iz ofa kaže da je ova vežba posebno nezgodna jer može ako preteruješ da dovede čak i do smrti!!!


jebena prva i eksployiv/ekskluyiv i njihova patetika i suze. 

 

tek sad pišući ovo kapiram da je simović snimao ovo. a najjače je kad pre početka celog mučenja mladac objašnjava šta će raditi a u drugom planu neki veteran postavlja kameru da snimi ceo poduhvat i sa teškom mukom se savija da podigne sa poda opremu, a ovaj dasa posle čučno 5k puta. 

Link to comment

Meni ovo po kolicini mazohizma lici na one katolicke fanatike sto vise na krstu 24 sata. A i kapiram da ima slican efekat na organizam.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
18 hours ago, Milogled Bluff said:

Meni ovo po kolicini mazohizma lici na one katolicke fanatike sto vise na krstu 24 sata. A i kapiram da ima slican efekat na organizam.

meni ovo nista u poredjenju sa maratonima.

mlecna kiselina i bol u misicima je kerov kur spram srca koje oce da iskoci iz grudiju jer nemas daha.

bez namere da umanjim dasin uspeh

Link to comment

pa radio sam neke stvari za obican neutrenirani plebs prilicno impresivne, naravno nista u rangu sa ovim momkom. Konkretno dosta sklekova u cugu. probao sam i da trcim, jako neuspesno.

 

pricam iz sopstvene perspektive, valjda si kadar da to razumes iz prve recenice.

"meni" je kljucna rec u toj prvoj recenici.

odgovor na glavonjino "meni"

gornji levi ugao. sam pocetak.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...