Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

On 28/12/2017 at 6:46 PM, Zli Gli said:

Badibilderi, upravo sam narucio Musclepharm protein 1.8kg, Assault pre workout i neke Omega3 kapsule 200 komada, sve zajedno za 59e sa postarinom sa iherb-a. To kod nas kosta otprilike 100e, s tim sto cu ja prvo i trece da zadrzim sebi a na ovom drugom cu da zaradim solidno i pokrijem pola porudzbine. Ko zeli jeftine a kvalitetne americke suplemente, sad je prilika.

 

Sta je Assault pre workout, jesu to neke droge?

Link to comment
27 minutes ago, Milogled Bluff said:

Pa dobro, onda 92,5 nije lose

 

ne znam zašto, al sam mislio da mi 100 ne gine.

92.5 izašlo solidno. Mislio sam da imam rezervu.

95 nešto zbrzao, otišla mi šipka visoko, prema očima. Probao posle još jednom, ma kakvi, zid.

 

tip što drži vežbaonu, je 2 cm niži od mene i ima 85kg. Sa 90kg je digo 165.

Link to comment

Zbog rupe u bradi? :D

Assault je pre workout suplement, oko 250mg kofeina i jos neke stvarcice. Legalan, nista hemija. Naravno, prodao sam oba komada i zaradio, bolje to nego da koristim za sebe jer sam ionako zvijer.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

ma letos primetim ja da na bradi imam kao pečat, nema dlaka, i širio se jedno mesec dva. 

bio kod zubara, orl - ništa. 

 

onda reko da izbacim sve što mi ne treba. 

presto pit protein, a i dešavalo mi se da na poslu pijem one šumeće tablete (neko to kupuje) onako za žeđ. pa malo c vitamin, pa magnezijum, pa tako. 

batalio i to i regenerisalo se. 

 

verovatno nije od toga al jebati ga. 

Link to comment

Ja ne idem već 4 nedelje na trening. Prvo jer nisam bila tu, a posle sam ujebala skočni zglob i ne da mi doktor čak ni benč da radim. Tj, smeje se i kaže da mogu pod uslovom da noge dignem u vis (zbog otoka) dok to radim, što je naravno impossibile. 

 

Dok sam bila u Meksiku na malom ostrvu, hteli smo jedan dan da odemo da vežbamo u lokalnu teretanu koja izgleda ovako:

13912332_1106472502724035_85153279990506

Građevina pod ploču, a kardio sprave na ploči. 

 

A vidite teretandžije kako su preslatki! 

17457936_1336121719759111_23515614764475

 

Trebalo da idemo moj drug vaterpolista od 2m, drugarica rukometašica moje visine koja je zverina i ja jbg koja sam pojaka i kao samo benč da radimo da se zezamo, ali nešto nisu oni mogli da se dignu da idemo pre najgoreg Sunca. Pa to bi bilo upišavanje. Meni je ovaj glavni u crvenoj UA majici bez rukava ziher do ramena.

 

Rupe na bradi se mnogim mojim prijateljima dešavaju usled akutnog stresa.

Edited by MayDay
Link to comment

Probio 100 kg na cucnju i mrtvom... treba mi da uvezbam tehniku na mrtvom, idu kilaze gore a ponekad se uhvatim da se vise fokusiram na otvaranje u kolenima i kukovima nego sto drzim ledja neutralno...

Mislim da je cucanj tehnika ok...

OHP 50kg...

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока

Link to comment
Ako imas 100kg u cucnju onda imas bar 150kg u sebi u mrtvom, samo da doteras tehniku i mozda hvat.

Osecam da ima prostora, idem na kontra hvat i ne klizi sipka samo me malo strah od vece tezine jer mislim da treba da usavrsim tehniku...

 

TT 85 kg

 

Sent from my K01A using Tapatalk

 

 

 

Link to comment

Ja probao neki dan cucanj malo jace i stigao do 2x150kg, dubina malo ispod paralele. Nekad je islo 6x150 ali sam em bio mladji, em se lozio, em nisam kao sad radio pre toga mnogo serija i umarao se. Zadovoljan sasvim. Bench zakucao na 6x90kg vec neko vreme ali i to je ok s obzirom da i dalje jako lose jedem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...