Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

2 minutes ago, InvisibleLight said:

blago vama..

treba da se licni rekordi (ono iz jednog puta) drze u signaturi za bench, mrtvo i militari pres, ko na bilderskim forumima

nemam cime da se pohvalim u tom smislu, jedino imam da prijavim da mi se na ledjima ocrtavaju latisimusi, teres minor i major i interspinatus (on najvise)

:sisajzvezdo:

:25_money_mouth:

:gdesustarismajliji?:

 

:8_laughing::8_laughing::8_laughing:

Link to comment
9 hours ago, InvisibleLight said:

blago vama..

treba da se licni rekordi (ono iz jednog puta) drze u signaturi za bench, mrtvo i militari pres, ko na bilderskim forumima

nemam cime da se pohvalim u tom smislu, jedino imam da prijavim da mi se na ledjima ocrtavaju latisimusi, teres minor i major i interspinatus (on najvise)

:sisajzvezdo:

:25_money_mouth:

:gdesustarismajliji?:

Bolje to tvoje nego ovo moje. :D

 

A lepsi je tvoj handmade smajli od bilo kog. 

Link to comment

Rekord na benchu 130 ili 125, ne secam se tacno jer davno bese. Serije najvise 100x6, neki dan 100x3. Mrtvo radio serije sa 200kg, 6 ponavljanja, mislim da sam u to vreme mogao povuci jos 30-40 kila preko tih 200 ali nisam nikad isao do maksimuma, a cucanj najvise 165, serije 150x6.

 

Trenutno bench radim 90x6, cucanj skroz duboki sa manjim kilazama, evo danas bas 100x8 i posle leg press malo zesce od cucnja, a mrtvo skoro da i ne radim, jednom u 2 meseca mozda sa recimo 120. Redoh vec da sam postao pravi gej, ima ona fensi sprava za donji deo ledja i nju radim jer me smorilo mrtvo.

 

Umereno vezbanje i umereno zdrava hrana je mama, 100% cimanje je za nalozene ludake.

Link to comment

Ima i toga ali sam skontao da sa nikakvim cimanjem mogu da izgledam korektno i to mi je bolja opcija nego da se lozim i da se gruvam, Pred leto cu malo pojacati hranu, nabaciti nesto malo misicne mase za paunisanje po suncu i to je to.

Link to comment

Badibilderi, upravo sam narucio Musclepharm protein 1.8kg, Assault pre workout i neke Omega3 kapsule 200 komada, sve zajedno za 59e sa postarinom sa iherb-a. To kod nas kosta otprilike 100e, s tim sto cu ja prvo i trece da zadrzim sebi a na ovom drugom cu da zaradim solidno i pokrijem pola porudzbine. Ko zeli jeftine a kvalitetne americke suplemente, sad je prilika.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Narucio na Myprotein protein od graska.Dosta jeftiniji od whey,plus koliko sam procitao,ima dobar sadrzaj aminokiselina.Nema zasladjivaca,boja,nicega.5x5 program mi ok ide.Osecam da sam jaci kada radim vezbe balansa i polako dodajem tezine da bi sacuvao formu prilikom izvodjenja.

Link to comment
  • 2 weeks later...
14 minutes ago, nisam ja said:

moj novi BP max je 92.5

 

za dva meseca nekog programa (2xnedeljno) sam napredovao 2.5 kg :cry:

 

sad imam i zvanično da sam pussy.

 

Kolko imas kila zive vage?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...