Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

On December 2, 2017 at 11:48 AM, Milogled Bluff said:

1 celendj za sve: ko uspe ovo da izvede ima gaibu piva od mene

Mozda ne deluje zajebano na prvi pogled, ali je monstruozno tesko. Ja ne mogu da se odlepim od zemlje ni milimetar. Cak sam probao o zid pod nekim uglom i to je mnogo lakse ali je i dalje sasvim pristojna vezba. Odlicno gadja lepeze, romboide i zadnje rame. Takodje, moze i na podu ali da potiljak ostane na podu. Naravno, ne mora da se radi samo kao odrzaj, nego i u vidu ponavljanja, podizanja i spustanja. To bi otprilike bio pull za gornji deo tela za koji nisu potrebi nikakvi rekviziti, samo sopstveno telo i pod (ili zid). To, sklek i cucanj (u raznim verzijama) i eto kompletnog treninga bez ikakve logistike.

Jel mislis na ovo prvo, podizanje na laktove i pete u izdrzaj? Ja probao, nije mi nesto tesko uopste, a nisam ni u kakvom treningu. Jos su mi sjebani vrat i levo rame od diskus hernije.

Link to comment

Ma kakva zver. Ne kapiram u cemu je problem s tom vezbom, meni stvarno nije nesto tesko. Jel vi svi ozbiljno ne mozete ovo da uradite?

Sad vidim tvoj post za kolegu, to sam ja :D 183, 90kg

Link to comment
30 minutes ago, palikaris said:

Ma kakva zver. Ne kapiram u cemu je problem s tom vezbom, meni stvarno nije nesto tesko. Jel vi svi ozbiljno ne mozete ovo da uradite?

Sad vidim tvoj post za kolegu, to sam ja :D 183, 90kg

Ne mogu bre da se odlepim od poda sa ispruzenm nogama. Ti i taj kolega ste jedine dve osobe koje znam da mogu to da izvedu. Ustvari, moze i jedna koleginica, ali ona ne znam da li ima 50 kila.

Ti ocigledno imas prejaka ledja i core. Kakav si sa zgibovima recimo?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Ne mogu bre da se odlepim od poda sa ispruzenm nogama. Ti i taj kolega ste jedine dve osobe koje znam da mogu to da izvedu. Ustvari, moze i jedna koleginica, ali ona ne znam da li ima 50 kila.
Ti ocigledno imas prejaka ledja i core. Kakav si sa zgibovima recimo?
Cekaj, jel tebi zajebano da se dignes u taj polozaj, ili izdrzaj u tom polozaju? Posto ovaj u videu kaze few people can hold full position.

Meni je najzajebanije inicijalno penjanje na laktove, ovo posle je relativno lako. Ako radim kao on, savijem noge, dignem se na laktove pa ispruzim noge, nije problem. Ako probam da ispruzim noge pa se dizem na laktove, vec je jako zajebano, ali uspeo sam.

Ledja imam, to je ostatak starih vremena, bio sam kajakas kao klinac. A sa zgibovima sam kriminalan, 2-3 ako uradim ludilo. Imam previse slabe ruke za svoju tezinu, plus me stvarno jebe vrat i rame, krcka, boli, imam utisak da ce da mi se iscupa ruka posle 2. zgiba. Ili, previse sam debeo za svoje ruke.
Link to comment
Just now, palikaris said:

Cekaj, jel tebi zajebano da se dignes u taj polozaj, ili izdrzaj u tom polozaju? Posto ovaj u videu kaze few people can hold full position.

I jedno i drugo. Ne mogu da se podignem sa ispruzenim nogama, a kad se podignem sa savijenim padam cim ih ispruzim.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Juce sam iz ravnog benca radila serije od 7 ponavljanja po 40kg. Inace sam sve do sada radila sa 35kg, ali od 15 ponavljanja. I neko je ostavio 45kg da se dize sa poda lezecki i ja sam mogla dvaput. Sa poda je mnooogo meni teze jer sa ravnog benca nekako upirem i nogama.

 

Sva sreca da sad pravim 3 nedelje pauzu jer je ovo stvarno scary. 

Link to comment
52 minutes ago, MayDay said:

JSa poda je mnooogo meni teze jer sa ravnog benca nekako upirem i nogama.

 

Plus kod floor pressa nemas prvo negativni deo ponavljanja (ne spustas sipku nego je odmah dizes iz mrtve tacke)

Link to comment
45 minutes ago, nisam ja said:

јел било пријава овде колко ко избацује на бенчу?

глица 165

мило 150

и тончи 200 минимум, ја ценим. 

 

Mozda u funtama

Link to comment

blago vama..

treba da se licni rekordi (ono iz jednog puta) drze u signaturi za bench, mrtvo i militari pres, ko na bilderskim forumima

nemam cime da se pohvalim u tom smislu, jedino imam da prijavim da mi se na ledjima ocrtavaju latisimusi, teres minor i major i interspinatus (on najvise)

:sisajzvezdo:

:25_money_mouth:

:gdesustarismajliji?:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...