Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

43 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

Da vam kažem ja, sa ovakvom opozicijom nije ni čudo da se čovek oda poroku od bednih 8% alkohola. Ništa bolje se nije ni moglo učekivati.

 

U mojoj staljinističkoj utopiji 15% će biti zakonski propisan minimum, videćete... 

 

 

ili 40% ili je pravi sa ovim kapitalcima

Link to comment
19 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa i ja sam neutešan kad prestanete da me čitate ti, Anduril, i Kauboj, bar tri puta dnevno to bude slučaj.

 

 

 

Ti si zaista umislio da te ja citam :lolol: samo imam problem da skrolujem jedan te isti post nezavisno od teme proracunat da izazove paznjicu, jer mi se mis pokvario :sad: a paznjicu imas od tvojih svisujednaki i rusofilcica sasvim dovoljno.

Mi cemo vec da se citamo i mazimo i pazimo na Premier topiku. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Speyside 10y singlemalt.46% krsten whisky.Posle par godina stajanja u kredencu kao da je povukao ukus rakija koje mu prave drustvo.Vise se oseca vanila i kandirani djumbir nego pre .

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kefir Zbregov.

 

Taman da mogu večeras mirne glave da pijem alkohol i proslavim slobodu.

Edited by Milošica
  • Tužno 1
Link to comment
  • 1 month later...

Not now, pre neki dan, super za vrucinu koja dolazi. Postoji i radikalna verzija, gde ide i ostriga unutra i tabasco umesto meksickog ljutog sosa.  

I naravno nije Mišelada, vec Mićelada.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Zadnji put kad sam gledao to je "Bang for the buck", vrlo.

30€. Ja nesto ne obozavam ali ovi moji bas to kazu, a i ja primijetim razliku. Ovo je bilo agresivno ispijanje putem za Katmandu :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...