Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

400evara za internet mesečno? za 15 M/bit? Da nije to malo mnogo? 8 M/bit kod SBBa je 2000 dinara. 60 M/bit je 150000.
slabo pratiš na času... u tu cenu ulazi podrška za biznis korisnike sa tehničkom službom na terenu, kompletna oprema do vrata, postavljanje i održavanje VPN, hostinga, mail servera, a danas sam dobio još jednu IP adresu za webcam, neograničen protok, i mailbox od 500mbedit: da ne bude zabune, bio sam i na SBB i pobegao bestraga Edited by twisted
Link to comment
Hm, ovo što si napisao me malo zbunjuje, ja sam na postpaidu 2M/256. Doduše i 4M/256 košta isto ako potpišeš ugovor na 2 godine
Godinu. Edited by katamaran
Link to comment

jbt, danas mi je prvi put odgovoreno pozitivno na hate mail koji sam poslao sbbu :o istekao mi je ugovor na godinu dana za mix paket i internet se prepolovio. pokusao sam da odem u njihov korisnicki centar i izasao odmah, kad sam video red. onda sam se uvece napio i napisao hate mail i kulturno ih popljuvao i trazio da mi anex ugovora posalju postom. oni se izvinili i rekli vazi :o ne mogu da dodjem sebi od cudjenja. usluga koju prodaju je odlicna, ali customer care je uzas..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...