Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

od večeras koledž basket!

Baylor vs Auburn, pali se mašina!

koliko vidim, biće svako veče po 1 utakmica

 

 

Šolače badnjače stari naš rođače,
dobro si nam došao i u kuću ušao!

Link to comment
  • 2 weeks later...
13 hours ago, Mil@n said:

Što ne radi eon van mreže u Danskoj? Ne mogu da pustim na fonu tekmu, kaže kanal ne radi na tom provajderu. 

Sigurno zato sto nemaju prava za sve kanale/prenose u svim zemljama... Ja sam tako gledao (preko NetTVplus) HRT kanale u Austriji, ali skoro svaki put kada bi pustali neki zanimljiv sadrzaj (tipa strani film), bio bi mi geoblokiran. Drugi klasican primer su elitna sportska takmicenja, za koja provajderi obicno imaju ekskluzivna prava u svakom regionu (inace bi svi gledali npr. Premijer ligu preko nekog jeftinog stranog strima, a ne preko skupljeg domaceg).

 

https://sbb.rs/question/da-li-eon-mogu-da-koristim-van-sbb-mreze/

Preko inostranih mreža dostupni su samo pojedini regionalni kanali i radio stanice.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 4 months later...

Čujem da i mts roka od 1.marta i da su podigli cene box paketa za 1000 dinara, bez obzira na ugovor. Jel sme to?

Link to comment

Imaju pravo a korisnik ima pravo u skladu sa Zakonom o elektronskim komunikacijama (član 131, stav 3) da raskine ugovor bez plaćanja penala u roku od 30 dana od dana prijema obaveštenja o poskupljenju. Operateri se naravno trude da to obaveštenje prođe ispod radara i obično ga stave sitnim slovima na računu ili kao vest na sajtu.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Čujem da i mts roka od 1.marta i da su podigli cene box paketa za 1000 dinara, bez obzira na ugovor. Jel sme to?

Ne znam da su digli, no nude mislim 600/200 net, neke kanale, bolji mobilni paket, za 1000 din više s tim da prvih 6 meseci plaćaš 50%

  • +1 1
Link to comment

Tata mi kaze da mu je kod mts-a poskupeo mobilni (morava paket), a i kod Yettel-a mobilni internet.

 

Oba ovog meseca.

 

ETA: majka ima mts box 4, i racun je isti kao proslog meseca.

Edited by jms_uk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...