Jump to content
IGNORED

Total TV


Ledja

Recommended Posts

drug iz svedske hoce da ubaci nase kanale tamo. pominje mi orion ali nigde nisam nasao njihovu ponudu. dajte neko resenje, kako to funkcionise, koga da kontaktira?

Link to comment

Najbolje da neko iz Srbije prijavi totaltv na svoje ime, a opremu da mu posalje u Svedsku.Ja sam tako na svoje ime potpisao ugovor, rekao da cu sam da instaliram, dao 2400 dinara za "uvodjenje" i poslao sestri risiver i aktiviranu karticu. Ona ce tamo da nadje nekog majstora i da kupi satelitski tanjir i da podesi sve i imace nase programe preko totaltva.

Link to comment

Ja sam dao otkaz na Total TV jos prosle godine kada vise nije bilo Arene, pa sam furao NetTv plus, kad ono pre dve nedelje, PRC, nema vise ni tu Arene i rekli su da i dalje nece biti...Pitanje: Kako gledati JSL u inostranstvu a da nije budjavi strim?

Link to comment

Ez kojot, uzmi mu total ovde i aktiviraj, ako hoćeš dobićeš broj od čoveka na pm, samo se pozovi na mene.Assig, sad je i Net TV član Uniog Groupe, tj. deo SBB-a, zato nema više ArenaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment
Ez kojot, uzmi mu total ovde i aktiviraj, ako hoćeš dobićeš broj od čoveka na pm, samo se pozovi na mene.Assig, sad je i Net TV član Uniog Groupe, tj. deo SBB-a, zato nema više ArenaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
pa je moze orion ili nesto na taj fazon bez satelitske, samo preko neta?
Link to comment
Onda ti jedino ostaje Nettv, nema druge opcije
drug ima antenu, tek sad mo javio. kako to funkcionise? kako se povezuje i sta ja ovde treba da uradim?
Link to comment

On okrene antenu na 16°E. A ti ovde pozoveš mog čoveka, ispičaš mu sve, on ti aktivira risiver i karticu, ti mu pošalješ to, on spoji tu svoju natenu koju je okrenuo na 16°E i to je to. Plaćaš mu mesečno 1210 dinara za star+plus paket. Ako hoćeš i HBO to je još 400, HD kanali su još 250. Eto...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...