Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
On 27.11.2017. at 9:38 PM, Host said:

Mislim da sam negde video Kimbo kafu u Srbiji, to ti je najbolji izbor za normalne pare.

Prodaju Kimbo, ali samo u zrnu na kilo, a ne znam gde bih mogla da meljem uslužno u odgovarajućoj granulaciji za moka pot.  Kupila sam ovu, nije prejaka, taman mi je za svaki dan.  U Rodi 250 g oko 380 din. Priprema kafe je glavni razlog da ustanem čim se probudim.

Hausbrandt-oro-mlevena-1-400x400.jpg

Link to comment
  • 3 months later...

U DM-u organske kafe na sniženju, ima za espreso aparate, srednje krupno mlevena od 500 g za aparate za kafu, i  za kremastu kafu 750 g u zrnu i surogat, sve kao na fotografiji.

No automatic alt text available.

Kupila sam ovu drugu, može i u makineti, upravo sam probala ima dobru aromu, a cena je iznenađujuće pristupačna oko 570 dinara 500 grama.

https://getsomebeauty.com/product/dmbio-organic-ground-coffee-classic-500-g/

Link to comment
  • 6 months later...

@nisam jaTako brate, bez mnogo filozofiranja.

 

Što ima u Lidlu zanimljivo pakovanje kafe, a reklo bi se i odličnog kvaliteta.

 

@Ras Nema u svakom DM, samo onim koji imaju DM bio proizvode, a to u kojim ih ima pretraži filijale na sajtu - one koje imaju ikonicu "prošireni asortiman bio hrane" tu ima kafe ako nije rasprodata.

 

 

 

Link to comment

Ju kakvo je ovo otkrovenje za mene ne umem da objasnim. Možda me samo placebo šljaka, al ove dve kafe koje sam sukcesivno kompulsivno načinio su delovale odlično. Nominalno je makineta za 2 kafe al ja sam uspeo da skuvam najviše punu onu malu šoljicu za espreso. Kad je kafa skuvana zapravo? Kad otvorim poklopac da pratim mnogo prska okolo. 

Ne mogu da verujem da sam pio tursku do sada. I već zamišljam kako moram da je nosim svuda sa sobom :laugh: (the pot) 

 

Još jednom naglašavam da sam uzvario™ neku običnu konfekciju tipa donkafe. 

 

Na kojoj temi behu vaše skorašnje analize glede kafe, ne sećam se. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...