Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Niko mi nista nije rekao, ali ja sumnjam da je neki strajk u Francuskoj (sta bi drugo moglo da bude u FRA). Vidim da postoje neke posebne okolnosti u kojima ti nisu duzni nista, ali je sve nekako vague.

Link to comment
1 minute ago, Kampokei said:

Niko mi nista nije rekao, ali ja sumnjam da je neki strajk u Francuskoj (sta bi drugo moglo da bude u FRA). Vidim da postoje neke posebne okolnosti u kojima ti nisu duzni nista, ali je sve nekako vague.

 

To je ovo sto je bilo u petak? Na zalost, strajk jeste jedna od okolnosti za koje ne moraju da placaju kompenz].

 

Koji je broj AF leta, mogu da pogledam.

Link to comment
24 minutes ago, Kampokei said:

Hm, nemam pojma. Meni je receno da je otkazan, a tako je i pisalo kad sam ukucao svoj broj rezervacije.

 

sazhRyj.png

 

Mozda su ga prvo otkazali zbog strajka u petak, tebe prebacili na drugi let, pa ga onda vratili?

 

Posalji ti njima ipak zahtev za compo ;)

Link to comment
6 minutes ago, Kampokei said:

Jel ima neki trik kako da se ti zahtevi rese sto brze, a da ne idem preko Airhelpa?

 

Nije mi poznato. Zavisi valjda i od kompanije, ali i od regulatornog tela tu. Znam da FlyerTalk info oko British Airways-a i UK, ali ne znam da li je primenjivo na AF i Svedsku.

 

Ja nisam nikad bio u prilici da trazim kompenzaciju... tako da nemam licnih iskustava.

Link to comment
9 minutes ago, mustang said:

@jms_uk jesi li nam pokazao mapu 2017.te gde si sve bio i sa kojim avionima? ako jesi, daj link molim te i imas li mapu gde si bio sveukupno do sada? :) 

 

Stats za 2017

 

Full info na

 
 
ETA: u stvari mapa gde sam bio se malo razlikuje, jer nisam svuda isao avionom
 
poVhoFc.png
Edited by jms_uk
Link to comment
1 hour ago, Delija67 said:

Sta ti se ovo beli po Evropi? Farska ostrva, Aland i Gurnsey?

 

Da, osim sto za ovo boldovano nema opcije ni da se obelezi. 

 

Nije bas precizna mapa [kad se zumira, ima nekih belih tacaka i unutar Norveske npr.], ali posto gase taj sajt sledeceg meseca, napravicu novu negde drugde.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...