Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

27 minutes ago, Milosh76 said:

Da li imas jos nekih kandidata ili odlucio koju marku zelis?

 

 

Jab Nisana ali nemam toliko para. A ova dva vec neko vreme zagledjujem, ne bih vise nista francusko.

 

 

Link to comment

:lolol: pa novog sitroena bih

 

govorim o polovnjacima, citam forume, nekako preovladjuje utisak da su polovni Nisani, Tojote ili Volvoi pouzdaniji od npr. Renoa ili Pezoa koji kada jednom krenu da se kvare onda se stalno ulaze u njih.

Edited by Caligula
Link to comment
[emoji38]ol: pa novog sitroena bih
 
govorim o polovnjacima, citam forume, nekako preovladjuje utisak da su polovni Nisani, Tojote ili Volvoi pouzdaniji od npr. Renoa ili Pezoa koji kada jednom krenu da se kvare onda se stalno ulaze u njih.
Nećeš se zajebati ni za jedan od ta dva globalno gledano... E sad, može da te ukenja baš da taj jedan koji utmeš bude shit, ali to je uvek tako...

Ako ti je do pouzdanosti, meni je Volvo nešto bolji, ali, jbg, ne znam baš za te generacije kako stvari stoje...

Mislim, ako gledamo istu klasu, sad, npr Novi RAV4 vs XC60, ovaj drugi je u najjeftinijoj varijanti skuplji od najskupljeg RAV4 (ili su tu negde), što govori ponešto.... I to ti kažem ja kiji merkam novovog RAV4.... :)
Link to comment

bezis od francuza ka volvou i nisanu, koji koriste motore renoa i pezoa :laugh: jes uglavnom dizele, ali dobro :)

da se mene pita svi bi po bg vozili honde jazz. mali auto spolja, ogroman unutra, pouzdan 200%.

kakav auto uopste trazis? koji budzet?

 

Link to comment
44 minutes ago, radisa said:

Nećeš se zajebati ni za jedan od ta dva globalno gledano... E sad, može da te ukenja baš da taj jedan koji utmeš bude shit, ali to je uvek tako...
 

kupuje auto petnajs godina staro, mala je sansa da ga ukenja ista pristojno

Link to comment
14 minutes ago, maheem said:

Veliki broj proizvodjaca koristi te motore al njihovi automobili generalno bolje stare od pezoa i renoa.

 

... to sam i procitao po netu do sada. Nije do motora, motor na mom kliu je ok, ovo ostalo popusta svako malo. Te letva volana te curi hladnjak etc.

Link to comment
Just now, ToniAdams said:

pa jel mislis da ce na autu iz 2005. biti nesto bolja situacija?

mani se corava posla, uzmi bolje klijo il korsu, cak i punto, al novije.

Ma da, bolje što novije, pa makar manje, nego nešto matoro i kao lepo...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...