Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

sorry, mercedes A170

 

da se razumemo, prvi mi je auto, odlično se uklapa u budžet, uvozi ga prijatelj od prijatelja u kog ovaj ima baš poverenja... i tako.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Za 2700 mozes kod nas long verziju da uzmes,ovako klasika u dobrom stanju sve preko 2300 je mnogo.

 

Bas taj model gde motor mora da se vadi,mada nije to toliko strasno.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Reko bih da je pomalo ishitren pazar al vreme će da pokaže. Kineska android multimedija umesto ogavnog starog radija sa cd plejerom koji ne cita mp3, nema usb port i bluetooth.

f2b0abdf502e480f3242ed238759ed07.jpg

Nisam imao prilike da se bakćem s njom i istražujem je al ono što sam odmah počeo da eksploatišem su web radio, muzika sa sd kartice, navigacija i bluetooth veza sa mobilnim.
Još da nađem nekog u svom selu da mi ugradi zvučnike i case closed al izgleda da ću to morati sam obaviti...

Link to comment
Nije ishitren, odličan potez

Ja sam happy, zgodno je imati sve na jednom mestu ali sam je pomalo na brzaka pazario. Hteo sam neku drugu al za to mi je trebala promena konzole koju nisam uspevao da nadjem. Mada mi se sad vizuelno ova vise dopada al to nije ni bitno.
Sranje je sto ne mogu da povezem monitore iz uzglavlja iz fabrickog dvd seta sa njom pa me nedostatak te funkcije mori. al to nije do novog uredjaja vec do starog dvda.
Dvd pusta samo originale, ne znam da li postoji neki nacin da rezem downloadovani materijal na dvd pa da ga plejer cita... verovatno cu vremenom zameniti monitore sa nekim koji mogu da sljakaju u vezi sa androidom.
Link to comment
On 3/18/2018 at 21:23, Lezilebovich said:

sorry, mercedes A170

 

da se razumemo, prvi mi je auto, odlično se uklapa u budžet, uvozi ga prijatelj od prijatelja u kog ovaj ima baš poverenja... i tako.

 

uvezao isti auto, isto godiste, 2009. sa ~100k km, malo mi je sumnjivo ovih 155k.

 

Link to comment
3 hours ago, maheem said:

Reko bih da je pomalo ishitren pazar al vreme će da pokaže. Kineska android multimedija umesto ogavnog starog radija sa cd plejerom koji ne cita mp3, nema usb port i bluetooth.

f2b0abdf502e480f3242ed238759ed07.jpg

Nisam imao prilike da se bakćem s njom i istražujem je al ono što sam odmah počeo da eksploatišem su web radio, muzika sa sd kartice, navigacija i bluetooth veza sa mobilnim.
Još da nađem nekog u svom selu da mi ugradi zvučnike i case closed al izgleda da ću to morati sam obaviti...

kolko para brt?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...