Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Kada je Zvezda uzimala titule, levog beka su igrali Trivundza, a zatim i Simic pa i pejovic. Nenadic, naravno moze da odigra i na toj poziciji.Nego, izgleda da vracamo Maksica... :rolleyes:
nije li taj jos stariji od Peruna...? :blink:sad videh..., generacija su :rolleyes::lol: Edited by nexus13
Link to comment

Pa shta?proshle godine je taj isti Maksic bio najbolji igrach lige i uz Nenadica (u poslednja 2 meseca) i Perishica najzasluzniji za Zvezdinu titulu.Naravno 1 respect za trenersku legendu Vuka Roganovica :Hail:

Link to comment

Nenadić može da igra i levog i srednjeg, a prvo mesto mu je srednji. U sustini, u rukometu se izgubila ta podela izmedju levog i srednjeg. Ako si dovoljno kvalitetan, za tebe nema zime, možeš da igraš sve.Maksić, u redu za srpsku titulu, ali šta posle? Jel to vizija, plan ili sta vec...

Link to comment

pa zar maxic ne pokusava da smederevo vrati u prvu ligu, i tako se oprosti od rukometa, kako je ranije najavio?i bez njega titula je sigurna, sa njim ne vredi ni komentaristi, samo ako dolazi trebalo je to ranije, pa da zajedno sa terminatorom pokusaju nesto vise u evropi...

Link to comment

sad videh na teletekstu da smo izgubili od farskih ostrva :s_w::rolf: ....pitam se dal je neka greska..nisam znao da igramo sa faranima..a onda se setih da mi treba da igramo predkvalifikacije..ha ha jebote,na sta smo spali...ako sad ne ukinemo ovaj sport,necemo nikada...pretpostavljam da su igrali razni kojici i kompanija,a ne klinci..bruka i sramota..

Link to comment

RUKOMET: Ipak pobeda na Farskim Ostrvima!Subota, 5. januar 2008. 20:55Srećom, pogrešili su novinari. Rukometna reprezentacija Srbije nije izgubila drugi meč pretkvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Toršavnu od Farskih Ostrva, već je dobila. Rezultat, koji je prethodno objavljen, 33:28, jeste tačan, ali u korist naše reprezentacije.Vest je objavljena u gotovo svim srpskim medijima, pa čak i na sajtu www.rukomet.co.yu, ali je naknadnom proverom ipak ispravljena prvobitna informacija, tako da je sada lakše. Znači, Srbija je pobedila i zabeležila drugu pobedu u retkvalifikacija za SP, koje će biti opdigrano od 16. januara do 1.februara 2009. godine.Pre tri dana Srbija je reprezentaciju Farskih Ostrva pobedila u Smederevu sa čak 23 gola razlike (47:24).Naredni meč srpski rukometaši će odigrati 16. januara u Izraelu, čiju će reprezentaciju ugostiti tri dana kasnije.Najbolji tim iz Grupe u junu će u baražu igrati sa nekom od lošije plasiranih ekipa sa Evropskog prvenstva u Norveškoj, koje će biti odigran od 17. do 27. januara.(MONDO)

Link to comment
  • 2 weeks later...

dobili smo Izrael u Ranani 3 razlike... sutra pocinje EP... sta mislite, dokle mogu Crnogorci? Moze li grupa da se prodje? Imaju(imamo :D ) dobru prvu postavu, ali je klupa mnogo tanka...

Link to comment

Rusi, Norvežani i Danci su sa njima u grupi? Teško, vrlo teško. Iako, Beli Stojanović (to je onaj Stojanović, right?:unsure:) može skinuti 20-tak lopti po susretu, imaju nekoliko igrača za čvrstu odbranu, a od napadačkih opcija su mi poznatiji Muratović i "naš" Kapisoda. Ne znam da li je Blažo Lisičić još u kadru.Onako, sudeći po team reportu, šansa im je protiv Norveške koja ima nekih problemčića sa sastavljanjem ekipe. EP je zbog rasporeda i koncentracije kvalitete smrt za timove sa malim brojem vrhunskih igrača (nema tu Arabije, Kine i sl. velesila za iživljavanje; otud Hrvatska nije uspjela uzeti medalju na EP sa ovom generacijom).Prvenstvo nema nekog izrazitog favorita, a manje-više sve reprezentacije (osim Poljaka) imaju hrpu ozljeda (Francuzi sa pivotima kubure; Hrvati su bez Džombe i Balića, sa zakrpanim Lackovićem; špancima nema Barrufeta; Danci su bez Strygera...). Interesuje me šta može švedska (poprilično smo ih napatili u prošlim kvalifikacijama), ima li od Slovenaca išta kad odu izvan Dežele te jesu li Poljaci one-hit-wonderi ili bi mogli napraviti i korak naprijed. Moj lični favorit je Danska iako na Jeppesena ne bih stavio ni pfening.

Link to comment

Mislim da nije "onaj" iliti Beli, vec Goran Stojanovic, bivsi golman Lovcena i Zvezde, bar nekoliko godina mladji od doticnog.Nazalost, nisam gledao pripremne utakmice CG protiv Nemacke i spanije, ali videh da ljudi uzese pare na hendikepu :rolleyes:

Link to comment

sudeci po pripremnim utakmicama, CG nema nikakve sanse....inace,nisam ni znao da danas pocinje..skroz sam zaboravio..rukomet je ovde ipak dotakao dno..u rangu je sa kuglanjem i umetnickim plivanjem....ko ce biti prvak,savrseno me ne zanima..2 dana posle finala,sve ima da se zaboravi

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...