Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

15 minutes ago, MocaVukotic said:

norvežani pokazuju zavidnu dozu srbizma

 

prešlo im od Islanđana, koji protiv nas neće da se cimaju za više od -3, jer im ne znači ništa ako mi ispadnemo pa se bodovi protiv nas brišu, umesto da nas prepeglaju i da ne razmišljaju. neverovatna kurcobolja i balkanština 

Link to comment

Glupi Island pokazao je balkanski mentalitet.Računali su da im je hendikep od četiri gola dovoljan. 

 

Gledam Cvetkovica na klupi,kada osvojimo loptu on je najbrži u kontri 

Edited by Fakundo Sava
Link to comment

Kako me nervira ova evrovizijska rezija sportskih utakmica. Gol, pa radost na tribinama. Gol, trener u krupnom planu. Gol, radost zena na tribinama. Gol, zastava u krupnom planu. Gol, usporeni snimak radosti zena na tribinama. Gol, dete koje mase balonom. Gol, usporeni snimak krupnog kadra trenera. Pa idi vise u picku materinu

Link to comment
19 hours ago, Malvo said:

Kako me nervira ova evrovizijska rezija sportskih utakmica. Gol, pa radost na tribinama. Gol, trener u krupnom planu. Gol, radost zena na tribinama. Gol, zastava u krupnom planu. Gol, usporeni snimak radosti zena na tribinama. Gol, dete koje mase balonom. Gol, usporeni snimak krupnog kadra trenera. Pa idi vise u picku materinu

 

Ja sam mislio da jedino mene nervira da posle golova ili šansi vidimo sliku iskežene klinke,kako mladalačkim grudima i punim plućima , sva preznojena 

vrišti i uzdiše za omiljenim klubom svog momka  

Link to comment

Zbog tih glupavih kadrova publike nakon postignutog gola, često se desi da ne puste usporeni snimak akcije za gol. Pogotovo ako protivnička ekipa odmah krene brzi centar. 

Manje publike, više usporenih snimaka iz razlicitih uglova.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...