Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

a zejtini za isparivache, jel beshe pitao neko? tj, aromaticheska ulja, to ima u apotekama. najskuplje od ruze, srednje od pomorandze, a ostala lepo - 100 do 200 dindzi, ako se nishta nije menjalo. toplo preporucham limun i eukaliptus. mozda i lavandu. ima i neke shpanske flashice u onim radnjama sve za 100-10000 dinara. da ne budem pogreshno shvacena, to je ono sto se metne u onu keramiku, sto unutra ima mesto za svecicu? ako nije to, molim da porota zanemari sve ovo ispred, da neko ne spali kucu mojim dobrim namerama.
lepo pogođeno, a i dobro si objasnila šta je isparivač :D
Link to comment
e. ocem da kupim neshto slikarskog pribora na 1 poklon. boje najradije. di se to sad kupuje(s obzirom da (otkad josh!) nema tehnohemije u vasinoj :cry:)
U Knezu ima ono na cosku, je l' se bese ULUS zove? E pa tu su u suterenu bile te farbe. Pa su bile u Narodnog fronta, pa u Golsvortijevoj, mozda i u Vasinoj (ili je ta zatvorena)
Link to comment
U Knezu ima ono na cosku, je l' se bese ULUS zove? E pa tu su u suterenu bile te farbe. Pa su bile u Narodnog fronta, pa u Golsvortijevoj, mozda i u Vasinoj (ili je ta zatvorena)
fala, probam redom :)osim vasine, toga sigurno nema :(
Link to comment

Hm, mozda ces sad da me ubijes ali mi se javlja neka poplava u tom ULUS-u i vest da je ta farbara zatvorena. Garantujem onda samo za Narodni front(kad ides od venca ka porodilistu sa desne strane, blize vencu) i Golsvortijevu(kad ides od Bulevara ka kruznom toku sa desne strane, blize kruznom toku) :)

Link to comment
Hm, mozda ces sad da me ubijes ali mi se javlja neka poplava u tom ULUS-u i vest da je ta farbara zatvorena. Garantujem onda samo za Narodni front(kad ides od venca ka porodilistu sa desne strane, blize vencu) i Golsvortijevu(kad ides od Bulevara ka kruznom toku sa desne strane, blize kruznom toku) :)
ma necu da te ubijem ^_^(chekaj da prvo krenem ka bilo kojoj lokaciji :lol:)
Link to comment

dakle, posto smo se nasalili na moj racun i siti se ismejali, ja bih ponovio pitanje na novoj stranici, mozda ga neko ozbiljan i vidi. lm, trebaju mi rukavice za jedrenje, ovakve:gill-7050_deck-blk-LG.jpgne planiram da jedrim, trebaju mi za nesto drugo.

Link to comment
Hm, mozda ces sad da me ubijes ali mi se javlja neka poplava u tom ULUS-u i vest da je ta farbara zatvorena. Garantujem onda samo za Narodni front(kad ides od venca ka porodilistu sa desne strane, blize vencu) i Golsvortijevu(kad ides od Bulevara ka kruznom toku sa desne strane, blize kruznom toku) :)
Ako se ne varam, još 1 radnja sa slikarskim potrepštinama je na kraju ulice Maksima Gorkog, na vr' brda, malo pre raskrsnice gde busevi 25 i 26 imaju stanicu u smeru ka Braće Jerkovića.
Link to comment
kad ides od venca ka porodilistu sa desne strane, blize vencu
Mislis sa leve strane, uz hotel Prag?Bila(ili ima) je jos jedna na pocetku Narodnog fronta, preko puta okretnice za autobuse. Ne znam da li jos postoji, ali to je bila ono kao bas specijalizovana radnja.edit: za one koje se smeju jedrenju u Beogradu treba da znaju da postoji jedrilicarski klub u Beogradu(mislim da se zove Galeb) i da je bio stacioniran na spicu Ade pre pocetka gradnje mosta na istom. Ne znam gde su sad, ali cini mi se da se za njih pravi neki objekat ispod Novog zeleznickog mosta. Normalno, to su neke male jedrilice. Edited by deeps
Link to comment

verovatno mu treba da drzi neki zajeban deo opreme, a da ima  slobodu pokreta ili tako nesto.ajd ostavite mi na miru jarana po Jack Danielsu, jel jasnosto se jedrenja tice, ko to nije radio na Dunavu, ne zna sta je zivot. jedan od zivotnih ciljeva mi je jedrilica na Dunavu.

Edited by vasudeva418
Link to comment

a sta, ti si kao jedrio, sa svojih 150 kila? mozda po dnou.nego stvarno, grunfu treba pomoci. evo sad cu da pozovem precoga, on ce sigurno znati gde ima tih rukavica.

Link to comment
a sta, ti si kao jedrio, sa svojih 150 kila? mozda po dnou.nego stvarno, grunfu treba pomoci. evo sad cu da pozovem precoga, on ce sigurno znati gde ima tih rukavica.
jedrio sam i cak me je jednom lupio flok u glavu jer se nisam sagnuo na vreme. ne bih sad tebi objasnjavao sta je to flok, posto je jedrenje hobi za aristokrate.
Link to comment

ja cesto sa ove moje strane sa zaviscu posmatram te sto jedresledeci put cu vas gadjati necim veliki i teskim. tipa flokom

Edited by sherman
Link to comment
ma necu da te ubijem ^_^(chekaj da prvo krenem ka bilo kojoj lokaciji :lol:)
@termalka: evo, mozda mozes i da ih pozoves, ako znas sta hoces pa da ti posalju post expressom :Dhttp://knjizara-rasko.com/
Mislis sa leve strane, uz hotel Prag?Bila(ili ima) je jos jedna na pocetku Narodnog fronta, preko puta okretnice za autobuse. Ne znam da li jos postoji, ali to je bila ono kao bas specijalizovana radnja.
pravo kazes, deeps :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...