Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

gde da nadjem takvu cetku?
:D koj izum! ima jedna mala radnjica u kojoj prodaju četke i metle, vidi se da ih sami prave. ako si iz beograda, to je u džordža vašingtona, malo posle bajlonijeve pijace, ali sa druge strane ulice. možda možeš da se nagodiš da ti naprave...
Link to comment

Ima li neko ideju gde da nadjem knjigu Til Ojlenspigel, biblioteka Zlatno kolo, s kraja sedamdesetih, mislim. Proverila u vise biblioteka javnih, licnih, skolskih, decjih, nema je. Koliko se secam bila je zuta i zelena, s tvrdim koricama. Neki pominju i ljubicastu, al se ja ne bih kladila. Na naslovnoj bio Til obucen kao dvorska luda.

Link to comment
Ima li neko ideju gde da nadjem knjigu Til Ojlenspigel, biblioteka Zlatno kolo, s kraja sedamdesetih, mislim. Proverila u vise biblioteka javnih, licnih, skolskih, decjih, nema je. Koliko se secam bila je zuta i zelena, s tvrdim koricama. Neki pominju i ljubicastu, al se ja ne bih kladila. Na naslovnoj bio Til obucen kao dvorska luda.
hm, imao sam ja, pogledaću da li je još u životu. daću ti je ako je nađem. nije bila baš u perfektnom stanju.žute korice, oker. tvrde. na naslovnoj crtež.
Link to comment

Ubih se od trazenja nekog youtube snimka sto je bio postavljen na forumu. U pitanju je neki VHS snimak vencanja sa sve pijanim mladozenjom koji ima problema da se potpise i bije se sa konjem. Jel zna neko gde je to bilo?

Link to comment
hm, imao sam ja, pogledaću da li je još u životu. daću ti je ako je nađem. nije bila baš u perfektnom stanju.žute korice, oker. tvrde. na naslovnoj crtež.
molim te, molim te, pogledaj, pogledaj, u kakvom god stanju samo mi treba bas to izdanje, to je neka preradjena verzija za decu. bicu ti vecno zahvalna i uvek cu lepo govoriti o tebi (ili o bilo kojoj drugoj dobroj dusi koja mi pomogne) :)
Link to comment
molim te, molim te, pogledaj, pogledaj, u kakvom god stanju samo mi treba bas to izdanje, to je neka preradjena verzija za decu. bicu ti vecno zahvalna i uvek cu lepo govoriti o tebi (ili o bilo kojoj drugoj dobroj dusi koja mi pomogne) :)
Hej, našao sam je."Veseli podvizi Tila Ojlenšpigela". Za mladež obradio Georg Pajsen Petersen. Izdavač Narodna prosveta Beograd. Jedan list iscepan, crteži obojeni, prazne strane išarane.Šiljni poruku da se dogovorimo.
Link to comment
znala sam da sam se zeznula kad sam trazila lk sa cipom.traze mi fotokopiju licne karte, ali mora da se vidi adresa i ono sto cip krije.zna neko gde to mogu da izvedem u bgd? u banci, gde jedino znam da imaju te citace cipova, odjebase me u sekundi.
Potreban je samo smartcard reader (ako imas e-banking, imas ga).Instaliras ovo, pokrenes aplikaciju, gurnes LK u citac i imas dugme stampa.
Link to comment

Jel video neko negde onu glupavu pertlu il kako već da je nazovem za mobilni tlf, al kraću, ne za oko vrata? Neuporedivo mi je lakše da izvučem tlf iz džepa kad ima to.

Link to comment
hm, vele da ima.http://www.ogledalce.co.rs/index_det.php?id=5266prodjem ovih dana pored navedenih lokacija, pa ti javim postoji li jos.
E, hvala puno! :) Zatvaraju im radnje diljem Balkana, pa da znam ostaje li koje utočište. Normalno, da se meni šalje kontingent projizvoda.
Link to comment

Nema na ovim adresama , zadjabe trazis. Isla sam istim poslom zbogradi 2 stvarcice koje su meni jako odgovarale. Pre neki dan slucajno nabasah u nesto sto se zove trzni centar BNBoS u naselju Galenika i na jednom spratu na 2 stola neke devojcice su prodavale nesto preostalih sapuna i jos kojecega, pretpostavljam da su neke bajate Lush zalihe. U nedostatku vremena nisam stigla ni da pitam gde je ostatak proizvoda

E, hvala puno! :) Zatvaraju im radnje diljem Balkana, pa da znam ostaje li koje utočište. Normalno, da se meni šalje kontingent projizvoda.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...