Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ovi su ok, ima ridjokosa branka koja je super simpa, s njom mozes sve da se dogovoris, tj. da ti kaze sta je najdžabe - http://www.011info.com/view_details.php?fid=10182&sid=445
nisu jeftiniimaju izbortvrde i kvalitettetka koja radi je ladno uobrazenaima piskav glas i los smisao za humor
iju, meni ovi na nbg bili bas fini.
dobro je tetka ocito nema bliznjakinju
Hvala decki :D. Onda cu da overim na Novom Beogradu.
Link to comment

znala sam da sam se zeznula kad sam trazila lk sa cipom.traze mi fotokopiju licne karte, ali mora da se vidi adresa i ono sto cip krije.zna neko gde to mogu da izvedem u bgd? u banci, gde jedino znam da imaju te citace cipova, odjebase me u sekundi.

Link to comment

Ja sam to vadila u Poštanskoj štedionici, ali ne tamo gde su šalteri za čekove i ostalo (mada možda i oni imaju) već na ulazu u visoku zgradu, pa u delu za platni promet. Doduše, vadila sam direktoru, a i tamo me znaju pošto im stalno visim.Mada bi banka kod koje imaš tekući račun to trebalo da ti uradi. Ja bih digla frku i tražila šefa ekspoziture, ali ne u svojoj već u drugoj gde ne zalazim - da im se ne zameram :D.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...