Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

trebala bi mi neka spravica za pravljenje cevapa.... znaci ono, s jedne strane ubacim meso a sa druge strane mi izlaze cevapi....zna neko kako se zove i gde da nadjem?
Kupis plasticnu flasu od pola litra ili dva litra (zavisi kakve cevape volis) iseces pri vrhu flasu nesto poput levka za benzin i onda na siri deo guras smesu a kroz grlic flase ti ispadaju oblikovani cevapi
Link to comment

prosula sam posudicu rastopljenog voska po kuhinji. glavne naslage sam sastrugala nozem, medjutim ima hiljadu malih kapljica rasprsenih po podu. kako/cime efikasno ukloniti ohladjeni vosak sa poda? :ph34r:

Link to comment
prosula sam posudicu rastopljenog voska po kuhinji. glavne naslage sam sastrugala nozem, medjutim ima hiljadu malih kapljica rasprsenih po podu. kako/cime efikasno ukloniti ohladjeni vosak sa poda? :ph34r:
vrelom vodom?
Link to comment

najbolje se skida kada se skroz osusi (tvrdi vosak je u pitanju). osusen je krt i lako spada, ocistila sam sve kapljice. panika je bila danas dok je bio sveze osusen. radilo je i maslinovo ulje i topla voda i sanitarna sredstva i noz...na kraju sam najlakse ocistila preostale kapljice, potpuno suve.

Link to comment
prosula sam posudicu rastopljenog voska po kuhinji. glavne naslage sam sastrugala nozem, medjutim ima hiljadu malih kapljica rasprsenih po podu. kako/cime efikasno ukloniti ohladjeni vosak sa poda? :ph34r:
Crna misa?
Link to comment
Da li neko zna da li se kod optičara mogu naći naočare s dioptrijom, ono što su nekad (dok sam gledao NBA) koristili košarkaši tokom utakmice i ako znate, kolika je cena?Oslepeh na basketu bez cvikera/sočiva.
neces ih naci nigde sem u nba hall of fame.uzmi bre sociva. meka.
Link to comment
najbolje se skida kada se skroz osusi (tvrdi vosak je u pitanju). osusen je krt i lako spada, ocistila sam sve kapljice. panika je bila danas dok je bio sveze osusen. radilo je i maslinovo ulje i topla voda i sanitarna sredstva i noz...na kraju sam najlakse ocistila preostale kapljice, potpuno suve.
ovo me sad podsetilo na jednu moje koleginicu sa faxa koja je svojevremeno zaboravila na ringli vosak za depilaciju pa je posle ribala celu kuhinju od toga sto se napravilo.zla sam, ali nisam mogla da odolim. :wub: za mei
Link to comment
:lol: Ja bih pitao kako se uklanjaju fleke od kozje krvi :meindrugar: :whistle:
Uzmes lepo lavor i stari sundjer... i ribas sve od ulaznih vrata do lifta. Pozeljno je izgovarati psovke u toku procesa. Oslobadja napetosti i naravno - invocira nadleznog za buduce stanare PAKLA! :fur:
Link to comment
Uzmes lepo lavor i stari sundjer... i ribas sve od ulaznih vrata do lifta. Pozeljno je izgovarati psovke u toku procesa. Oslobadja napetosti i naravno - invocira nadleznog za buduce stanare PAKLA! :fur:
A oni stvarno opasni izgovaraju psovke unazad.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...