Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

1 hour ago, maheem said:

ja nisam čuo dobre bluetooth zvučnike ispod 150e. gomila u tom rangu 150-200e je lošeg zvuka.

sonos one je ok al skup, bose soundtouch 10 je neznatno jeftiniji sa super zvukom za jednu malu kutiju, jbl charge je ok za kupatilo, kuhinju i putovanja, i možda je best buy jer možeš igrati fudbal sa njim al mu je zvuk slabiji od prva dva navedena. 

al eto ako neko naleti na neka jeftina a dobra rešenja nek napiše ovde preporuke

ti se ne računaš, ti si pro

Link to comment
ti se ne računaš, ti si pro


[emoji38] al nisam uopšte zaluđenik za perfektnim zvukom tako da nisam mnogo istraživao zvučnike. Al ovo sam hteo da pazarim i probao par komada i nisam oduševljen zvukom a da je skupo vala jeste. Ras je očigledno više u materiji pa slušajte njega.
Od manjih zvučnika meni se oduvek svidjao zvuke Bose-a
Link to comment

Ja pre dve godine na KPu kupio lažni Dr Dre pill za čini mi se 20e, radi ko zmaj za to što Ivy traži...
Kačim ga AUX kablićem na lap, a plavozubom na telefon, kako kad zatreba. Baterija mu ne traje nešto preterano, al' može istovremeno da radi i da se puni usb kablom iz laptopa. Zapravo, kad je na lapu, i ne otkačinjem ga sa USBa...


Sin skoro kupio neki JBL za 30e, malo je veći i dosta glasniji, mada kažem, i ovaj prvi se dere sasvim pristojno.

Link to comment

zvučnik mi stoji u kolima i nisam imao pojma koji je model, ako je uopšte bitno*
sad sam pogledao i piše samo jbl wireless speaker i dva japansko/kineska hijeroglifa

 

*il velja pita da bi pitao

Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zvučnik mi stoji u kolima i nisam imao pojma koji je model, ako je uopšte bitno*
sad sam pogledao i piše samo jbl wireless speaker i dva japansko/kineska hijeroglifa

 

*il velja pita da bi pitao

Daj bre.

Stvarno me zanimalo , nego preko telefona citao pa taj search pics by Google bas i ne radi...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...