Jump to content
IGNORED

Alternativni soping vodic kroz Beograd


morgana

Recommended Posts

  • 1 month later...

Nova prodavnica, Svetogorska 35 ili 37, nisam sigurna, moze da se nadje svasta nesto fenomenalno i originalno, a nije previse skupo, mada za neke modele treba imati i malo hrabrosti. Pretpostavljam da se nekoliko kreatora, verovatno mladjih, skupilo i otvorilo svoj prodajni prostor, ako neko zna nesto vise... Vecina stvari su just :wub:

Link to comment

Bila ja u toj radnji usput prosle nedelje, i dosta je to simpaticno, ali - preskupo. Ako neko oce da da 5 i po iljada za simpaticnu-ali-nista-posebno suknju s krivim savovima, neka, ja necu. Hej, to je 70 eura!!! To je isto kao u Slicu, sve ko neki studenti i neafirmisani umetnici, a naplacuju krpicke ko surovi profesionalci. Preskocicu, hvala.

Link to comment

stvar ukusa i izbora, ja bih pre dala toliko para na originalnu suknju nego na "firmiranu" zara ili mango krpicu. slazem se da ima i preskupih stvari, nekih haljina od par desetina i kusur hiljada dinara, ali moze da se iskopa i nesto originalno i otkaceno za 3-6 hiljada...

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

mnogo simpaticna radnja sa majicama (i jos nekim stvarcicama) mladih, mozda i alternativnih bg modista u onom isprdku od kao trznog centra u macvanskoj, blize narodnoj biblioteci. cene pristojne.

Link to comment
jel zna neko žemsko gde ima da se kupi rajsferšlus od 17cm, metalni? Pukao na farmerkama a rajsferšluždžije ne znaju gde ima da se nabavi (ima 16, 18, 17.5 ....) :rolleyes:
Valjda nisi do sada isao razrajsferslusan (ako jesi, mozda sam te i srela :P), ali zar to ne moze da sredi ona teta sto ce da usiva? Cini mi se da tih 17.5-18 moze da se nasteluje pa da bude valjano.
Link to comment

ovo pitanje nije baš sritno pozicionirano na alternativnom vodiču (osim ako ne tražih kvalitetne majice s rupom, lancem i katancem raznih boja :D ). anyway, nisi naglasio zimske ili ljetne i u kojoj cjenovnoj kategoriji. kako bilo, meni su ove H&M-ovske ok.

Link to comment
  • 2 weeks later...

U Softver stigla prolecna kolekcija u roze, plavoj, srebrnoj, braon i ostalim necrnim bojama. Tek ponesto crno. U manekenskim brojevima 38, pa ko stane, stane.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...