Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

dobro nisi pito koliko andjela moze da stane na vrh igle. ovo je ozbiljan topik, i bilo bi lepo da ga ne upropastavas slicnim pitanjima. <_<
mislim da je moje pitanje jedino, do sada, koje zaista odgovara naslovu topika <_< boldovani deo i jeste razlog zbog kojeg sam postaviop pitanje, posto mi deluje kao da je topik izgubio ozbiljnost, nisam hteo da doprinesem tom stanju, vec da skrenem paznju na to.
Link to comment
ne znači ništa. Čolić pri pisanju tekstova često koristi pseudo-romske, pseudo-čokalijske i pseudo-turske reči koje imaju samo prozodijsku i ritmičku vrednost. ovo ne pričam napamet, objasnio mi 1 romolog i jezikoslovac Rajko Đurić.
istina. Dovoljno je pogledati Caj Sukarije i Letnji mega hit kod RASMC.Cola to redovno radi. Napravi nepovezani tekst na melodiju koja mu je u glavi ili koju cuje pa onda baci tekstopiscima da prevode.
Link to comment

Cek, ako miralem poleti brzinom svijetlosti, miralem ce postati crna rupa, onda ce nas sve usisati miralem i svi cemo mi postati miralem a miralem svi mi?Strasno. :cry: :cry: :cry:

Edited by nautilus
Link to comment
kad sam bio bas klinac, recimo imao samo nekih 12-13 godina (pocetkom 80-ih), bila je cetvrtkom od 20h neka emisija o filmu tv zagreb u kome se pricalo i svemu i svacemu u vezi sveta filma. ranko munitic je imao svoj deo.u jednoj emisiji, na samom kraju, voditelj je rekao kako ce u sledecoj emisiji, izmedju ostalog, biti receno zasto likovi crtanih filmova imaju samo 4 prsta. tu sledecu emisiju iz ko zna kojih razloga nisam odgledao, i nikad kasnije nisam nasao odgovor na to pitanje. nije bas da sam se preterano trudio da saznam, ali ponekad mi dodje to pitanje, pa reko' daj da jednom konacno priupitam.dakle, zasto likovi u crtanim filmova imaju samo 4 prsta. naravno, topic moze da posluzi svima za takva, neodgovorena, pitanja.
Možda su šapice u pitanju
Link to comment

šta bi se dogodilo ako bi se svo stanovništvo jedne zemlje učlanilo u jednu, vladajuću partiju? Ali bukvalno svi. Da li bi zemlja ekonomski propala, napredovala ili nešto treće?

Link to comment

Nastali bi i zanimljivi paradoksi. Kako bi članstvo partije činile i sasvim male bebe i petogodišnja deca, neko vrlo lukav bi mogao da manipuliše tim stratumom partije na najsuptilnije načine, kao što je referendumsko pitanje sa sledećim izborima: 1. Slažem se sa predlogom o izglasavanju nepoverenja rukovodstvu partije 2. Ne slažem se sa predlogom o izglasavanju nepoverenja rukovodstvu partije 3. Tleba vise cokojade deci da se da. 4. Oću kucu i macu i papagaja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...