Jump to content
IGNORED

najave za filmske dogadjaje


I*m with the pilots

Recommended Posts

3 minutes ago, Shan Jan said:

Valjda moze i preko sajta da se kupuje, samo treba da se registrujes. 

Može ako nije otišlo preko 30 % sale, sve preko mora preko aplikacije (pisali mi iz bioskopa)

  • Haha 1
Link to comment

Imam ja i aplikaciju i CBC i dovoljno sredstava, gledao juče baš preko aplikacije i otvaranje je otišlo, a ostale projekcije su u malim salama gde su ostala samo mesta u prvim redovima, tako da bih radije gledao u Cinestaru ako će stvarno ići tamo. 

Link to comment
  • 1 month later...

Ovih dana ce biti lep program najgledanijih filmova ove godine u DKCu.

 

Plavi kaftan me je oduvao na Festu, pa ko stigne, preporucujem. Uz Vendersove Savrsene dane i ovaj spanski koji jeste mucan, ali vrlo realistican, mislim da se zove Zveri. Ostale nisam gledala, mozda sad uspem jos neki.

 

https://www.kcb.org.rs/2024/01/novogodisnji-program-najgledanijih-filmova-u-dvorani-kulturnog-centra-beograda-1-10-01-2024/

  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
Quote

 

Drugo po redu Zimsko izdanje Mreže festivala Jadranske regije, zajednički projekat vodećih filmskih festivala iz regiona (Festivala autorskog filma Beograd, Filmskog festivala Herceg Novi, Ljubljanskog međunarodnog Film Festivala, Sarajevo Film Festivala i Zagreb Film Festivala) biće održano od 20. do 29. januara.

Publika će tokom manifestacije besplatno moći da pogleda pet nagrađivanih filmova koji će biti prikazani online na platformi ondemand.kinomeetingpoint.ba.

 

Tokom deset dana na online platformi se mogu gledati nagrađivana ostvarenja iz regiona, i to “Stric” Andrije Mardešića i Davida Kapca, “Da li ste videli ovu ženu?” Dušana Zorića i Matije Gluščevića, “Garbura” Josipa Žuvana, “Jahači” Dominika Menceja, kao i dokumentarac “Muzej revolucije” Srđana Keče.

 

  • Hvala 2
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
On 28. 2. 2024. at 12:37, Stela said:

Cim prodju Fest i PostFestum, evo novih desavanja :)

 

https://belgradeirishfestival.rs/

 

Ko je propustio, a voli ga, obavezno da pogleda dokumentarac The Shane MacGowan Story :heart:

Sigurno ima jos nesto vredno da se isprati, ali ovo videh na prvu.

 

 

 

da li je juce neko gledao dokumentarac o Sinéad O’Connor?
ima nekoliko zanimljivih narednih dana, narocito o Peter O'Toole bih rado gledala ali mi termin ne odgovara. 
 

  • +1 1
Link to comment

Gledala sam ja, pisala sam danas na temi o dokumentarcima.  Videla sam da ce biti o Piteru, kao i o Ricardu Harisu.

Planiram sutra da ponovo pogledam o Sejnu, jer sam ga gledala pre godinu dve, kad se prikazivao na rts2 ili rts3.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...