Jump to content
IGNORED

Problem sa klimom


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • 9 months later...

može neka preporuka za inverter klimu?

budžet oko 60000 dinara, nisu mi bitne neke napredne opcije.

treba da hladi/greje jednu prostoriju od 20 kvadrata.

Link to comment

Ovo sto je rekao renne, mada za 60 hiljda mozes naci i Gree (Eco Plus PULAR) i Mideu (MSAFBU-12HRDNX) 12ce, one su oko 60k, ako trazis jeftinije ovo sto je renne rekao.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 months later...

Kapiram da sledi pravo vreme za kupovinu klime - za jednu jedinu sobu od 10 kvadrata: sedmica ili devetka, nešto do 3 glave jura?

 

Na ekupi vidim da je velika razlika između najjeftinijih Vox i Tesla (130-150€) i naredne klase gde su oko 320€ Midea i Hisense, koji od dva potonja brenda?

Link to comment
14 hours ago, zorglub said:

Kapiram da sledi pravo vreme za kupovinu klime - za jednu jedinu sobu od 10 kvadrata: sedmica ili devetka, nešto do 3 glave jura?

 

Na ekupi vidim da je velika razlika između najjeftinijih Vox i Tesla (130-150€) i naredne klase gde su oko 320€ Midea i Hisense, koji od dva potonja brenda?

devetka dovoljno

Svakako pre Vox nego Tesla

  • +1 1
Link to comment
  • 1 year later...

Vidim iznad da je bilo preporuka za inverter klimu al prošlo 2 godine pa da pitam i ja - treba da uzmem neku 12icu i prvenstvena namena bi bila grejanje zimi (30ak kvadrata dnevna soba), za Daikin znam da nema greške i neke preporuke po netu idu u tom smeru, za sada sam našao nešto za 76 hiljada kao najpovoljniju opciju. Interesuje me da li da gledam nešto ispod tog cenovnog ranga, vidim da su Vox, Hisense i Midea najrealnije iz nižeg cenovnog ranga pa bi bilo kakva preporuka ili možda iskustvo novijeg datuma bili od koristi (poneki Beko i Whirpool iskoče u pretragama).

 

Imao neku Mideu običnu klimu pre 10-15 god stavljena, svako malo je dolazio serviser mada pročitah da su podigli nivo kvaliteta u zadnje vreme, ali skepsa mi je na visokom nivou i dalje... :unsure:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...