Jump to content
IGNORED

Slike


melankolic

Recommended Posts

11 minutes ago, Sandradjer said:

Hvala @Hermetico

Raspitala sam se malo, izgleda joj je potreban restaurator. Nisam pristala da joj ukrade taj cm. Tesko je opisati problematiku, mora da se vidi 

 

Za sve postoji rešenje, Ako oćeš preporuku za restauratora siguran sam da neko od ovih mojih ima, ili čak može sam da ti uradi.

Edited by Hermetico
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Hermetico said:

Za sve postoji rešenje, Ako oćeš preporuku za restauratora siguran sam da neko od ovih mojih ima, ili čak može sam da ti uradi.

Pozvacu ih da se raspitam. Meni zavisi sve od cene trenutno. Moguce da ce slika jos malo da saceka ako ce me ta akcija skupo kostati. Slika ostaje moja, ne planiram da je prodam ili slicno. 

Link to comment
3 minutes ago, Sandradjer said:

Pozvacu ih da se raspitam. Meni zavisi sve od cene trenutno. Moguce da ce slika jos malo da saceka ako ce me ta akcija skupo kostati. Slika ostaje moja, ne planiram da je prodam ili slicno. 

Istina je da bih ja prodao krme u Teheranu kad su crteži u pitanju. :D Al nisam mislio odma da ti je otuđim samo sam ponudio kontakte. 

  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, Hermetico said:

Istina je da bih ja prodao krme u Teheranu kad su crteži u pitanju. :D Al nisam mislio odma da ti je otuđim samo sam ponudio kontakte. 

Nisam ni pomislila to. Makar znam kome da se obratim ako osiromasim nacisto i krenem da rasprodajem imovinu :D

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Sandradjer said:

Nisam ni pomislila to. Makar znam kome da se obratim ako osiromasim nacisto i krenem da rasprodajem imovinu :D

Ma jok, ja dobro trgujem samo svojim komadima. Nažalost. Trgovao bih dobro i kad bih okupio neku grupu umetnika koju mogu da podržim al za to nemam snage, ni poverenja u ljude da će da urade šta treba kad treba. I onda bih se samo bavio crtežom, ja tako i kažem nisam ja umetnik ja se bavim crtežom. Ali nemam snage a šteta, zbog kupaca. Umetnicima je očigledno dobro, čim se ne cimaju.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Sandradjer said:

Nemam bas Paju, ali ne zelim da upropastim umetnicko delo 

Normalno, niti treba niti moraš. A ko je autor, može li se znati?

 

PS Obratite pažnju na Sandru Nikač, koja uskoro ima debitantsku izložbu u Maloj galeriji ULUPUDS-a. Svaka kuća treba da ima njen crtež, imaće 17 malenih, neke malo veće i neke vezove i sve je do jaja. Znam da bi se mngima odavde svidelo.

Edited by Hermetico
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...