Jump to content
IGNORED

Quizmaster fan club


Marvin (Paranoid Android)

Skočko na ramenu  

182 members have voted

  1. 1. Quizmaster treba da istetovira Skočka na ramenu:

    • Da
      160
    • Ne
      23


Recommended Posts

Još jednom, hvala svima na podršci :) Naravno, protivnik je bio kvalitetan, ali imao sam šansu da se odlepim u slagalici, pa verovatno ne bi bilo ove drame u finišu.Znao sam još neke manastire u spojnicama i trebalo mi je malo sreće da jednim slučajnim pogotkom povežem još nekoliko komada. U igri "Ko zna, zna" uopšte nisam video da se traži naš književnik, pa sam odvalio Ivan Mažuranić... :blush: Razume se, u poslednjoj asocijaciji znao sam za poemu "Svetli grobovi", pa sam u kombinaciji sa reči DAN rekao svetlo (dnevno svetlo). Trebalo je lepo da kažem svetlo, svetli (obe reči) pa bi morali da mi priznaju rešenje. Krajnje neiskusno od mene <_< Što je najgore, voditeljka je u tom odlučujućem trenutku zastala i protivnik je ukapirao da treba da promeni jedno slovo.Doduše, ako ćemo za pravo, i ovo su mi morali priznati, jer i ranije se dešavalo da se rodovi u kolonama i rešenju ne poklapaju. Ja sam se, naravno, žalio, ali je Milka bila nepokolebljiva. Šta da se radi, ne vredi kookati... Predstoji četvrtfinale, a o datumu emitovanja bićete blagovremeno obavešteni.Odgovori za znatiželjne:1. Emisije se snimaju nešto ranije (obično sredom i četvrtkom). Koliko, zavisi od kapaciteta studija, odnosno drugih emisija koje se snimaju.2. "Prizma" daruje elektronsku vagu koja pored težine meri i procenat masnoće u telu (unesu se podaci: visina i godište)3. Sa Marijom je uvek praznik :naughty:

Edited by Quizmaster
Link to comment
Postoji glagol "uglovati" (neki tehnički pojam), tako da je navedena reč ispravan pridev.
ako mi navedes 1 primer, pojescu svoj sesir.primer na srpskom jeziku, naravno.
Link to comment

kad je plej of? i da nece mozda biti ujutubljivanja nekih od emisija?

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • 1 month later...
Danas je završen prvi četvrtfinalni meč u 57. ciklusu "Slagalice".Mene možete posmatrati u nedelju i u ponedeljak.
Znači 8mog i 9tog pre gnjavnika... :rolleyes:
Link to comment
Danas je završen prvi četvrtfinalni meč u 57. ciklusu "Slagalice".Mene možete posmatrati u nedelju i u ponedeljak.
Lepo si mu objasnio, ajde sto spajas reci bolje nego Badjo nego i od kompjutera :o . Vidi se da je QM isao u skolu u komunizmu pa bolje poznaje heroje od svetaca, jedino si kiksao na Selji i Sirogojnu... Impresioniran sam, a i voditeljka se nesto smeska (sad mi fali onaj smajli sa obrvama :P ).
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...