Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Uhvatio u kafani 39:39, nisam nikad vidio situaciju. Ovaj momak tajlandjanin opasan ce biti, a sad na skotis open Mekgil bi mogao biti zvijer. Prije 3-4 god je Selbija dovodio do ludila, ima živce kao armature.

Link to comment

Kakav bizaran trenutak...

Držim Scottish Open na eurosportu u backgroundu pre nego počne fudbal, i komentator kaže opušteno "Upravo mi se pridružio Roni u spikerskoj kabini, komentarisaće sa mnom nekoliko frejmova".

A Roni je još u turniru i igra sutra :lolol::lolol:

Link to comment

Pri tom, Higgins u poslednja 4 meča nije izgubio više od 1 frejma.

Inače, gledao sam malo i čitao o Roniju, imao je jako zajeban put, ćale mu otišao u zatvor na 18 godina, u jednom momentu i keva zbog nekih poreza na godinu. Imao problema (logično, na žalost) sa drogom i alkoholom, bio na odvikavanju, posle odvikavanja par desetina dana osvojio masters.. Mnogo, mnogo ga gotivim. Jedan od najjačih likova u sportu ikada, što po talentu što po svemu ostalom.

 

Link to comment
10 hours ago, Mil@n said:

Inače, gledao sam malo i čitao o Roniju, imao je jako zajeban put, ćale mu otišao u zatvor na 18 godina, u jednom momentu i keva zbog nekih poreza na godinu. Imao problema (logično, na žalost) sa drogom i alkoholom, bio na odvikavanju, posle odvikavanja par desetina dana osvojio masters.. Mnogo, mnogo ga gotivim. Jedan od najjačih likova u sportu ikada, što po talentu što po svemu ostalom.

 

 

Plus sve to, on je manično depresivan, dugi niz godina je tražio terapiju i tretman koji mu odgovaraju najviše. Ruku na srce, često je imao izjava na koje prosto moraš da pomisliš "okej, malo je šaban", ali zbog gomile drugih stvari koji vraćaju balans, nekako mu lako, subjektivno, opraštam.

Link to comment

ronnie je holesterol, 

hendry je cijeđena.

 

čuh se neki dan sa drugarom posle godinu dana sigurno. Car ima sto za snuker kod kuće, u međuvremenu je osnovao snooker savez Srbije, preko koga je nabavio jedan sto i gimnaziji u kojoj predaje. Sad tamo ima 70 klinaca kojima ddrži sekciju. 

 

:ziga:

Link to comment

E, da nije on iz Subotice? Mislim i da jeste, ne poznajem ga, samo sam iz priče čuo za jednog tako velikog maga koji je uradio sličnu stvar, mislim da je iz Subotice.

Link to comment

Jebi ga sad. imali smo razgovor od cca 5 minuta. Pričao je nešto o tome da je to bilo pod okriljem poola, a da su se sad osamostalili, sad dal on lično ili je jedan od osnivača,  beše spominjao da je član upravnog odbora il čega već ne razumem se u ta tela. 

 

Kaže još da skoro pa redovno učestvuje na turnirima koji su na svakih mesec-dva. Tamo recimo ima još 2-3-4 lika koji su jaki i od kojih najčešće tesno gubi. 

 

Načelno se dogovorismo da igramo kad počne raspust  :D pa ću natenane da čujem sve. 

Link to comment
3 hours ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Plus sve to, on je manično depresivan, dugi niz godina je tražio terapiju i tretman koji mu odgovaraju najviše. Ruku na srce, često je imao izjava na koje prosto moraš da pomisliš "okej, malo je šaban", ali zbog gomile drugih stvari koji vraćaju balans, nekako mu lako, subjektivno, opraštam.

 

Pa mislim da je depresija nastala kao mix svega navedenog. Pritisak da materijalizuješ sav svoj talenat je svakako bio nenormalan pogotovu posle prvih uspeha kada svi očekuju još još još, a kada je to sve krenulo, on je ostao bez rol modela i čoveka koji ga je non stop gurao napred tj ćaleta. Sama činjenica da je to sve prevazišao i da osvaja trofeje u 42oj je impozantna. 

 

Edit: malo sam gledao i Ronijev h2h sa većim facama, najpre mi je bilo zanimljivo da vidim skor sa Selbijem koji ga redovno pere barem od kada ja malo detaljnije pratim. I ima 14-9, bilo mi drago, nervira me Selbi :D Bolji je i od Hendrija za nekih 5, 6 pobeda, a idola i zvezdu vodilju u karijeri Stiva  Dejvisa delje 15-3 :D Gusto sa Trampom 9-8 i Higinson 21-19. Jadan Džo Peri - 15-2.

P.s. nadam se da ovo nisu matori podaci, sajt je star 200 godina, nisam našao nigde drugde te podatke. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...