Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts


 

Edited by rođeni
milanče, selbi je car ove igre, sam roni je rekao da, kada je ovaj nabrijan, nema šansi da ga iko pobedi, počev od sebe. još jedan razlog zašto obožavam ronija :)
Link to comment

i Robertson se smorio na kraju kad je pobedio. nadam se da je Kinez dobro i da mu ne padaju niakakve gluposti na pamet

 

ne znam da li ovaj udarac ima neko ime, ali mogao bi od sada da se zove Cao

 

 

Link to comment
  • 1 month later...

Wilson dobio Trumpa 6:5. Trump vodio 3:1 i 5:2. Sad prepricava tok meca komentator u pauzi meca Allen - Higgins (Allen vodi 3:1). Ja sam skroz zaboravio na snooker popodne, ali mislim da Eusport 1 i 2 pored skijanja i fudbala nisu ni prenosili mec.

Link to comment
12 minutes ago, levi said:

mislim da vikendom standardno poslepodne prenose na es2 koji nema bundesligu

 

ja imam ovaj sa Bundesligom, tako da, i da sam se setio, ne bih mogao da gledam. bar ne na TVu.  A nista ni od snimka, jer nocas ide AO.

Sutra finale u 14:30 opet ne prenose, bice od 20:00 na Eurosportu 1 drugi deo meca, al od 21:05 krece NFL.

Edited by Nesh
Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

ja gledam Djokovica, posle prebacujem na fudbal, apotpuno sam za boravio da igraju O' Sulllivan i Trump. :isuse:

Evo ukljucih se prakticno na 4:4, mada se Trump vraca da proba da spasi ovaj 8 frejm. Mrka kapa.

 

EDIT: 4:4

Edited by Nesh
Link to comment

Niko ne gleda? Opet Trump promasuje "zicer" posle Ronijevog promasaja. Sad promasuje Roni. Sansa za Trumpa. 

EDIT: Ipak samo safety.

EDIT 2: re-rack 

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...