Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

On 1/19/2018 at 3:27 PM, *edited by mod said:

Samo da preporucim 42nd Street u Djuke Dinica kod Djerma.

 

Slucajno naleteo na fejsu na njih preo nekog XY eventa, otisao da probam i naleteo na vrlo verovatno jedinu deep dish pizzu u Srbiji. ostale pice su im ok i ti sendvici i hot dogovi, ali nikako ne mogu da se nateram da uzmem bilo sta sem deep dish kad god odem.

 

22519202_1682447318452222_41395205157020

 

 

18556781_1535117226518566_12561253609047

 

 

Link to comment
On 1/19/2018 at 3:27 PM, *edited by mod said:

Samo da preporucim 42nd Street u Djuke Dinica kod Djerma.

 

Slucajno naleteo na fejsu na njih preo nekog XY eventa, otisao da probam i naleteo na vrlo verovatno jedinu deep dish pizzu u Srbiji. ostale pice su im ok i ti sendvici i hot dogovi, ali nikako ne mogu da se nateram da uzmem bilo sta sem deep dish kad god odem.

 

18556781_1535117226518566_12561253609047

 

jel ovo tvoja slika ili njihova?

izgleda dovoljno crveno da bi mi se svidelo, ali moram da priznam da su mi iskustva s njihovim regularnim picama prilično loša: karton podloga sa debelim obodom (lično ne volim), škrto na filu i nehumano preslano.

 

 

Link to comment
 
jel ovo tvoja slika ili njihova?
izgleda dovoljno crveno da bi mi se svidelo, ali moram da priznam da su mi iskustva s njihovim regularnim picama prilično loša: karton podloga sa debelim obodom (lično ne volim), škrto na filu i nehumano preslano.
 
 
Njihova. Imam negde na mobu i moju ali je zaista takva pa me mrzelo da prebacujem. Obične pice su im prosečne doduše samo sam ih jeo prvi put i to posle ove deep dish.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment
15 minutes ago, *edited by mod said:

Njihova. Imam negde na mobu i moju ali je zaista takva pa me mrzelo da prebacujem. Obične pice su im prosečne doduše samo sam ih jeo prvi put i to posle ove deep dish.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 

tnx. probaću onda. zamišljam je sočnu i sa mnogo paradajz sosa

Link to comment

^ otprilike je takva i bila.

sviđa mi se, ostalima koji su jeli sa mnom ne. te gnjecava, te živo testo, te ne znam šta... meni ništa od toga ne smeta, zahvalan sam kontejner. ipak mislim da nije loša i ješću je još neki put. hvala ed. by mod na skretanju pažnje.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Drugi put mi se vec desava da ne mogu da prodjem pored onog pomfrita u Knezu blizu Rajiceve koliko smrdi na uzeglo ulje. Sam pomfrit nisam probao a nesto mi se i ne zuri.

 

Videh usput neki belgijski pomfrit u Vasinoj i onom mozda jednom i dam sansu.

Link to comment

Probao 2 vrste u 42nd street. Ova sa BBQ sosom je bila hit za društvo koje voli malo ljuce, i neku potpuno neutralnu ok ala malo bolja kapricoza kojoj sam zaboravio naziv. OK je picerija, men se svidilo.

Link to comment

Bio sam juče u jevrejskom restoranu u Đure Jakšića, ali zaboravih kako se zove, Zawar, ili nešto slično. Odličan falafel sendvič. Imaju svašta, tek ću da probam.

Link to comment
On 1/27/2018 at 12:38 PM, beyoncé said:

^ otprilike je takva i bila.

sviđa mi se, ostalima koji su jeli sa mnom ne. te gnjecava, te živo testo, te ne znam šta... meni ništa od toga ne smeta, zahvalan sam kontejner. ipak mislim da nije loša i ješću je još neki put. hvala ed. by mod na skretanju pažnje.

tek sad moram da probam :happy:

Link to comment

сач мач на углу булевара уметности и зорана ђинђића на НБГу, тамо поред пекаре милош у оном великом привременом објекту са неколико брзих храна. једини производ су им пите испод пеке, али не оно, као фол, електрична пека или тако неки изум, него све како бог љуби, патос од пуне цигле, жар, пепео, челична пека. вруће унутра као у фуруни.

 

појео неких 400 грама са печуркама, добра, видиће ме чешће

Link to comment
сач мач на углу булевара уметности и зорана ђинђића на НБГу, тамо поред пекаре милош у оном великом привременом објекту са неколико брзих храна. једини производ су им пите испод пеке, али не оно, као фол, електрична пека или тако неки изум, него све како бог љуби, патос од пуне цигле, жар, пепео, челична пека. вруће унутра као у фуруни.
 
појео неких 400 грама са печуркама, добра, видиће ме чешће

Eee a ovamo pričaš da ne navraćaš na NBG!
A ja i renne gledamo kako da te dovedemo u Knin Travica da imamo jednog lakmusa....
Eeeeeeee
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...