Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

El zna neko za dobar rostilj na kilo, da je sveze, ukusno, cisto i vruce oko 5 posle podne, Dorcol?
Ja znam jednu adresu, al jebi ga , ne isporucuju tako daleko. :D Inace su vruchi ,cisti,higijenicni, rade 24 sata dnevno, al im je stacionar u Zajecaru.Pitaj V?silija za Beograd. Covek sve zna.
Link to comment
El zna neko za dobar rostilj na kilo, da je sveze, ukusno, cisto i vruce oko 5 posle podne, Dorcol?
imaš na autokomandi mmajk se zove udžerica, uđeš odabereš šta želiš, i odmah bace na roštilj
Link to comment
  • 3 weeks later...

jeo sinoc prvi put u izvikanom dafu...stagaznam, blago sam razocaran, vise sam ocekivao...ono, bolje je od lokija, na primer, sto i nije neki podatak o kvalitetu.uzo punjenu vesu. meso mi se dojmilo nekako bezukusno, a lepinja je bila malo gnjeckava.prelazna sestica, na misice.

Link to comment

Daf je UEFA. Privlači ljude na krdo priloga i one razne happy houre, a meso je realno njesra.Loki jeste bio bzvz proteklih par godina, ali sada je mnogo jači od Dafa. Bar što se mlevenog tiče.

Link to comment

pa de jesti kvalitetno u sitne sate?elem, bila je, pre par godina, na samom ulasku u mirijevo neka 'leskovacka koliba'...cisto da napomenem da je to neka dva - tri minuta lagane voznje od sadasnjeg dafa u ustanickoj.stvarno su imali izuzetnu mesinu, i radili 0-24.iako se redovno cekalo na red kod njih, nestadose netragom.

Link to comment

Ne znam, nisam jeo u Vajatu u skorije vreme, ali nikad nisam imao 1 dilemu između njih i Dafa. Gurmanska u Vajatu mi je uvek bila najopasnija, moraću da proverim ovih dana kako se drži.

Link to comment

stepin vajat je umetnost u poredjenju sa daffom. tamo cak i piletina ima ukus, sto je skoro po defaultu nemoguce.pocinjem da sumnjam da daff necime obogacuje mleveno meso, ili da stvarno melje stagod im dodje pod ruku. ozbiljan bezukus, kad izadjes iz zone fascinacije kolicinom i prilozima, prestaje navlaka.

Link to comment
kad izadjes iz zone fascinacije kolicinom i prilozima, prestaje navlaka.
Potpis. Ok je Duff ali kad sam vec tu radije cu preci ulicu i jesti u Stepinom. Loki se totalno iskvario tako da je to samo u slucaju da sam uzasno gladan i da je bas kasno. Po mogucstvu prvi izbor mi je uvek Mara samo "steta sto ne radi nocu" <_<
Link to comment

Пробајте у Дафу ФИЛОВАНЕ, а не пуњене ствари. Мени је то много боља варијанта. Пуњена има шунку, печурке и качкаваљ, а филована ементалер и суви врат, те је много укуснија. Ја једино то и једем, било да је у питању филован батак, вешалица... :) Млевено избегавам јер им није адут. Велики плус за Даф је што им све те варијантице имају округли облик, па се све лепо распореди по лепињи. Највише ме нервира кад на пола лепиње једем 5цм дебелог меса и пуња, а онда пола лепиње само с прилогом. <_< Код Степе сам јела гурманску пре неки дан. Јој, и даље је одлична. :D

Link to comment
Drvce. Munze. Konza.
Slažem se, što se tiče kvaliteta mesa pre svega mlevenog. Jedno od retkih mesta koje ne hvata na količinu. Jedino što su malo preterali u tome, tako da su pljeske vrlo male i relativno među skupljima.što se tiče mog komšiluka, tj ulice Goce Delčeva iliti takozvanog Bulevara Mesa, ubedljivo najbolje pljeske ima grill Fantasia, na početku ulice, kod zelenog supermarketa (ne mešati sa Smajlijem, oni su najgori). Leskovačka u Fantasiji miriše baš onako "roštiljski", somuni su im takođe ok. Mnogo bolje od izvikanog šiša.
Link to comment

Smajli mi je, pre 5-6 godina, bio obavezna stanica na svakom povratku sa posla, izlaska,... Medjutim kasnije su pukli.Bajate lepinje, visoke cene, itd. Zadnji put kada sam bio (nakon godinu dve dana pauze), pavlaku su mi stavili direkt iz poprilicno ofucane plasticne case i tada rekoh domindzenja zauvek.Fantazija, on the other hand, nije losa. Uzimam uglavnom Maksi punjenu, mada sam pre par dana, za uz Giantse, uzeo punjeno belo i nisam se odusevio. Posuli ga vegetom, pa je i ukus bio bljutav.Inace, dok sam cekao, gledam tipa koji radi na rostilju i kazem zipa ovog debelog, kolke sise ima! Tek nakon par minuta sam provalio da je u pitanju devojka :D

Link to comment
Cica preko puta hotela Juge radi 0-24. Fejk su somuni, ali je some odlično.
Imam jedno, mozda glupo pitanje. Jel Cica funkcionise kao fast food (narucis, stavis priloge i nosis) ili kao restorancic? Prodjoh samo jednom onuda, ali nisam primetio da ljudi cekaju i nose, vec su svi jeli za stolom.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...