Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Probao jednom i bas mi se svideo giros. Jedino sto je premali za te pare.

 

Momci i dalje jutjubisu

 

edit: godinu dana nisu probali neki fastfud. Izdali su hardkor.

 

 

 

Dogurase i do ozbiljnijih cifara i kad su pregledi u pitanju. Svaki video po par desetina hiljada. Jos sigurno uzmu i neku kintu od gazdi lokala (mislim da jos ne cuh neku kritiku u njihovim klipovima)

 

edit: ponestalo ideja pa probali i CRO MRE

Spoiler

 

Jedno vreme mi je bilo bas zanimljivo da gledam te MRE klipove. Likovi ladno probaju klopu staru i po 40-50 godina. Neka epizoda o JNA MRE me je uvukla u pricu.

 

edit: JNA ako nekog slucajno zanima

Spoiler

 

 

Edited by katamaran
Link to comment

NIje ponestalo ideja nego je Tomo na privremenom radu u inostranstvu. Pa onda nemaju vremena da idu po lokalima, nego kad Tomo nekada svrati kući za vikend snime po nekoliko epizoda i onda to lagano objavljuju

McDonalds im je isplatio jako lepu kintu

Link to comment

Videh posle video gde to pominju. Pretpostavio sam da im Mek placa, redovno ih promovisu. I Guarana se verovatno lepo otvara.

 

Svojevremeno su snimali neki mega burger iz Meka i kao nisu mogli da pojedu. Kod njih na klipu je stvarno delovao ogromno pa sumnjam da su dobili specijalni za snimanje :) Skroz sam se razocarao velicinom kad sam probao.

 

edit: I carnex guraju. Napravise momci biznis. Svaka cast.

Edited by katamaran
Link to comment
2 hours ago, katamaran said:

Cela srbija se pretvori u kladze i banke. Ne mogu da prebrojim kolikom banaka imam u ulici a sa prodavnicama smo sve tanji. Srecom otvorise neki veci Maxi.

Ni to nije dobro. Sve je manje starih malih prodavnica, o nekim zanatskim radnjama da i ne govorim. Moju Ruzveltovu su pretvorili u jebeni Džank Fud Strit a nemaš gde da pojedeš dobar burek. 

Link to comment

Slazem se da je ranije bilo bolje al kad su vec veliki igraci pojeli male dobro je da dobismo jednu vecu i bolje snabdevenu prodavnicu.

 

Srecom se nadje po poprecnim ulicama i pokoja Aroma ili Aman pa bar malo mozes da biras. Imali smo i Ideu al postade organic. Kilo pomorandzi 350 dindzi a cenu zaboravili da istaknu.

 

edit: kad vec pomenu Ruzveltovu blago tebi na Veru.

 

edit 2: kad vec hvalim taj novi Maxi malo i da ih kritikujem. Imaju neku foru sa popustom na robu kojoj istice rok i to guraju po kasama. Pre neki dan sam video neke kobasice na podu. Ne znam kako sam uspeo da se suzdrzim da ne kupim kobasice pred istekom roka sa poda. What could possibly go wrong there.

Edited by katamaran
Link to comment

Kad krenete nesto ovako masovno da reklamirate covek bi posumjao da ste potplaceni cevapima. Da je toplije vreme pa i da se sjurim dvokotacem, ovako me mrzi. A nije da nisam zaintrigiran.

 

edit: pominjali ste dostavu. Mozda doseze i do mog sela.

Edited by katamaran
Link to comment
41 minutes ago, renne said:

Da je radio čisto ne bi mu smetale inspekcije, jbg

Meni su pricali da kad inspektor hoce nesto da ti nadje uvek moze da ti izmisli. Sklon sam da poverujem da tako stvari funkcionisu kod nas.

 

Kod Palilulske je jedan jos brze odustao. Mislim da nije nedelju dana potrajao. A bila bas zanimljiva i originalna klopa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...