Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

Danas moguc jak vjetar, ide se uz obalu. Ocekuje se da ga bude u prvom dijelu etape. Ne bi trebalo da utice na generalni plasman, ali bi moglo da izmori mnoge

Link to comment

Probao je danas Sky da iskoristi vetar na 7 kila, pre onog manjeg brda, al jbg, nema Kwiata...

Zato QS odradio doktorski finiš.

Mada mi je najjači utisak od juče sa TTTa.

BMC završava svoju šihtu, a Denis gleda unazad ove njegove mučenike (pritom svi dobri TT vozači), usporio dok ovi pedaliraju na maksimumu :lolol:

Tačno se videlo da bi završio tipa, pola minute pre svih lagano

Link to comment

Majka je sa contadorom.

 

 

Nibali :wub:

I Chaves :wub:

 

 

Zakarin 54 sekunde iza nibalija

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Danas etapa za gledanje. Nisu visoke planine, ali zadnji uspon je na momente brutalan, iako kratak. Chaves, Bardet, Aru pa i Froome bi mogli nešto da pokušaju

Link to comment

Dobro, ovo je bilo očekivano što se nibalija tiče. Nadao sam se da nece izgubiti ništa, plašio sam se da će još više. Jbg, ovo nije etapa za njega.

 

Lijepo je vidjeti da se contador oporavio

Link to comment

danas nisam gledao, pogledao sam samo izvestaj sa etape i videh da je Tejay imao pad :( ali nije previse izgubio... Nibali opet los na usponu i opet nadoknadjuje na spustu

 

slazem se da je do sada Vuelta 10 u vugla za Tour. mnogo borbe, mnogo napada za sada... sutra bi trebalo biti mirno, ali za vikend dve potencijalno odlicne etape

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...