Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

34 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Imam dva pitanja za omiljenog. Zašto upoređuješ disciplinu u kojoj je potreban endurance sa onim u kojima treba eksplozija? I ajd kada već to radiš (iako ne znam zašto) zašto uzimaš primer sprintera iz atletike, kad i u biciklizmu imaš sprintere koji rade slične vataže u finišu trke? Hvala lepo.

jel me zajebavaš ili te mrzi da pročitaš par poustova da vidiš o čemu se radi? čovek je računao koliko bi Vingegaard bio jak da je konj. samo sam mu napomenuo da to nije baš dobar proračun i da bi tako mogao doći do nekih suludih zaključaka. Takvi proračuni daju da je Bolt je jak kao 3 konja. Sa ovom ppp metodologijom i eksztrapolacijom do veličine konja, on bi bio jak kao ergela konja. Postoji na hiljade tekstova/videa sa takvim proračunima za Bolta, nekog NFL igrača i druge sportiste. (Postoji i stotine tekstova/videa koji objašnjavaju da to nije baš tako). Nisam bio ništa napadan ili nešto slično, samo samo malecku naponemu a kolega forumaš će, ako ga to bude zanimalo, da se dalje informiše.

Ali tu se ova dvojica banula odnekud da smaraju dok se boje ne rastope.

btw što se tiče sprintera, da je proračun bio sa njima, onda bih se i ja možda nadovezao na to, ali nije se pričalo o Philipsenu nego o Vingegaardu.

 

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Top 3 za jumbo na kraju. Osvojio Kuss:thumbup: kao super domestique, ogromsno iznenadjenje. Poklopilo mu se, a i zasluzio je obzirom da je ovu dvojcu vukao do 6 gt pobeda. Remko je pukao na najtrzoj etapi, ostalo izvezao vrhunski, ogroman talenat, vuce kao lud.

Link to comment
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...