Jump to content
IGNORED

Prehrambena YU nostalgija


FranziskaKafka

Recommended Posts

Tvrda tabla od secera i ne znam cega jos, sa kikirikijem.Neke bele i smedje okrugle slovenacke bombone sa tzv. alpskim mlekom, skoro da uopste nisu bile slatke. U plasticnim kutijicama. :wub:Kraj sedamdesetih, pocetak osamdesetih.Nastavite niz.

Edited by FranziskaKafka
Link to comment

Fructalov dvojni A. Sok od sargarepe, jabuke, i valjda marelice. Ako se secate onih uskih cetvrtastih tetrapaka. Godinama sam trazila sok koji ce bar da lici na famozni dvojni A al` nista :(

Link to comment

pekabela sladoledi (twini, cmok, leni, capri)sladoled u kuglici, mada ne znam ko ga je proizvodio (koja se posli stavi na kuku od auta :D )jaffa biscuitžvake u obliku cigareta

Edited by Nicol
Link to comment
pekabela sladoledi (twini, cmok, leni, capri)sladoled u kuglici, mada ne znam ko ga je proizvodio (koja se posli stavi na kuku od auta :D )jaffa biscuitžvake u obliku cigareta
Ovo i dalje postoji, u suprotnom bih ja pomenuo i Krašove bajadere :wub:Žvake u obliku pljuga su bile vrh™. Astibo iz Štipa.A od Pekabele - Hladiša (od kajsije valjda), odvratni Sneško, Rum koktel itd. Edited by henrik larsson
Link to comment
Uh, od jagode. Glavni baja je bio onaj ko može da strpa celo pakovanje u usta i ne iščaši vilicu.
a kad ti pukne balun zalipiš se od kose do pola vrata? s tim da su se mogli napuhat i dupli baluni, jedan u drugome...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...