Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Out of darkness je solidan survival, ništa preterano originalno, ali atmosferično, lepo snimljeno, ima i zanimljiv preokret. Može preporuka.

Link to comment
20 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

naleteo sam na flanagana na letterboxdu, pa moram da podelim njegov lake mungo review 

 

zna znanje :wub:

 

baci link do svog letterboxda ako ga ažuriraš™, da vidimo je li čemu :sleep:

Link to comment
On 16. 3. 2024. at 17:12, Pokojni Ruxin said:

naleteo sam na flanagana na letterboxdu, pa moram da podelim njegov lake mungo review 

 

zna znanje :wub:

Ja sam ovaj film odgledao ubedjen da je dokumentarac,mozete li da zamislite koji sam ja strah imao nakon gledanja.A film je odlicno odradjen..

Link to comment

kad smo već kod odličnih stvari koje se uvlače pod kožu, ne znam šta sam do sad čekao ali kakav je film cure au. moj omiljeni tip horora, što znači da nije horor već vrlo atmosferičan i creepy psiho triler :fantom:

 

pulse se gleda sledeći, šta još vredi od kurosawe?

 

Link to comment

Mene kopka ovaj Late Night with the Devil. Kritika ga nahvalila, sto obicno znaci da ce ga hardkor horor publika ispljuvati..

 

 

Link to comment

 

24 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Mene kopka ovaj Late Night with the Devil. Kritika ga nahvalila, sto obicno znaci da ce ga hardkor horor publika ispljuvati..

 

 

 

što znači da verovatno valja. ne gledam trejlere i ne znam ništa o ovome, ali definitivno ću ga overim na slepo. a inače ove godine najviše iščekujem longlegs, novi oz perkins sa nikom kejdžom

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Mene kopka ovaj Late Night with the Devil. Kritika ga nahvalila, sto obicno znaci da ce ga hardkor horor publika ispljuvati..

 

 

 

 

Teško je suditi po trailer-u, ali deluje da je moguće da im je ovo bila inspiracija - https://www.imdb.com/title/tt11310884/?ref_=sr_t_11

 

 

Ako jeste, a bude bio kao uzor, biće sasvim solidan film.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 4 weeks later...
On 23. 3. 2024. at 15:50, Jeremija said:

 

 

Teško je suditi po trailer-u, ali deluje da je moguće da im je ovo bila inspiracija - https://www.imdb.com/title/tt11310884/?ref_=sr_t_11

 

 

Ako jeste, a bude bio kao uzor, biće sasvim solidan film.

Gledo se Late night with the devil - sta znam, nije lose ali nije ni neki horor. Lepo je odradjena epoha, kamera fotografija, scenografija i gluma odlicna, nije kao predlozak odgore niti ima slicnosti nekih preteranih, slican vajb ali su sustinski razliciti filmovi. 

U svakom slucaju preporuka, David Dastmalchian je odlican u svemu, meni uvek izgleda kao manje bolestan mladji brat Paul Danoa, ali odlican glumac i u komediji i u ozbiljnim ulogama. 

Pogledajte film pa ocenite sami, nije lose 5.5/7

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...