Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

6 minutes ago, Duci Simonovic said:

Ja sam jos ranije pogledao sve sto je nabrojao i svaki  je ono kao mos da se gleda al ako ne gledas nista nisi propustio.

 

malo imas horora koji su neka nevidjena remek dela koja nikako ne bi smela da se propuste, i to su uglavnom klasici za koje znaju i oni koji ne vole horore. ali ljubitelji horora svakako ne bi smeli da propustaju ovo sto preporucujem   :dry:

Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

train to busan

http://www.imdb.com/title/tt5700672/?ref_=nv_sr_1

 

1 nehipsterski, sa korejskim zombijima.  izvanredan. a kada to kazem ja koji cak i nisam neki zombi fan, onda mora da je stvarno dobar  :)

 

I ja ga upravo završih, pravo dobar. Isto ne volem zombije, ali i girl with all the gifts je sasvim solidan na tu temu, isto skoriji film.

 

Geralt's game takođe, jedino mi je bezveze

Spoiler

racionalno objašnjenje za moon men-a, moglo je i bez toga.

 

The Ritual  http://www.imdb.com/title/tt5638642/

Skandinavija, brda, šuma... moglo je i bolje, ali sasvim solidno, efikasno ostvarenje. Rađeno po romanu, ne znam kakav je, mislim da kod nas nije preveden.

 

The babbysitter http://www.imdb.com/title/tt4225622/

Slična tema i postavka kao better watch out (koji je ozbiljniji i bolji film), ali ovo super funkcioniše kao kakva horor-komedija (mada više komedija); brzo, satirično, zabavno, sa dobrim fazonima.

 

 

Link to comment

Ja se sve sramim priznati da mi siterka osetno bolje legla od pomalo izvikanog better watch out. Ali ja dosta volim horor-komedije i to neko hiperstilizovanje, edgar wright fazon. 

 

Definitivno sam u manjini, i to je skroz ok. :sleep:

 

Edit - samara weaving je super zabavna za gledanje. Gledao sam je posle i u mayhemu koji je...ok. I ima super rolu u tri bilborda.

Edited by Ruxin
Link to comment

Nikodije, samo da znaš ja već godinama pišem na forumu da generalno volim ta hipsterska sranja. A totalni sam macho nehipster. :fantom:

 

Čisto da znaš da nije bilo protiv tebe upućeno, samo brza klasifikacija određene vrste horora. :sleep:

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 2/14/2018 at 4:55 PM, Reaktor said:

Scare Campaign (2016)

 

Sasvim solidan horor. Na momente jeste predvidljiv, ali ima obrta koji odvedu priču u drugom pravcu (baš u trenutku kad pomislite da ste sve provalili). Zabavan je i dinamičan. Nakon kraćeg uvoda i upoznavanja sa likovima, akcija voza do samog kraja. Tu je i kritika savremenih medija, masovne clickbait histerije i senzacionalizma kojima smo okruženi.

Preporučujem za gledanje.

 

6,66/10

 

losa gluma, neoriginalno, los kraj, ali moze da prodje kao neki relativno zabavan trash

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...